Трагічна втрата: під час боїв на Азовсталі загинув оборонець Маріуполя із Новомосковська

photo_2024-01-31_17-43-34

Війна забирає найкращих синів та дочок, як захищають нашу землю, борються за свободу та майбутнє держави. До м. Новомосковська надійшла трагічна звістка: у бою з окупантами загинув боєць полку «Азов» Богдан Коцарь. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на пост міського голови Новомосковська Сергія Рєзніка.

Богдан Коцарь вступив до війська ще задовго до повномасштабного вторгнення. У складі полку «Азов» з 24 лютого захищав український Маріуполь від російських окупантів. В травні 2022 року під час боїв на Азовсталі зв’язок з ним зник, від тоді майже два роки рідні та близькі не мали чіткої інформації. Усі можливі свідки або загинули, або перебувають в полоні. Усі рідні та друзі шукали і чекали. На превеликий жаль, дива не сталося. Як і тисячі інших Героїв, він загинув, мужньо виконуючи військовий обовʼязок щодо захисту Батьківщини.

«Це ще одна непоправна втрата для усіх нас. Щирі співчуття рідним та близьким Богдана. Світла памʼять та довічна шана гідному сину своєї країни», – написав Сергій Рєзнік.

За матеріалами Наше Місто.