Тренди 2023: які відео зібрали мільйони переглядів?

maxresdefault (12)

ТікТок– платформа, де відео користувачів з легкістю можуть набрати десятки мільйонів лайків та сотні мільйонів переглядів. У ці цифри важко повірити, проте це реальність. У Дніпрі безліч блогерів чиї відео ставали вірусними. ДніпроТВ теж у тренді і збирає лайки у стрічці соцмереж.

Історії блогерів, тік-токерів та останні тренди. Наші сюжети про популярні відео із соцмереж зібрали чималу кількість переглядів.

Наприклад, понад тисячу дніпрян дізнались, що таке АСМР.

“Якщо з научної точки зору, розшифровка АСМР – це автономна сенсорна меридіональна реакція. Наприклад, через екран я можу показувати, нібито, я тебе глажу, розчесую”, – каже АСМР-артистка Олександра Ралдугіна.
Тобто АСМР може допомогти глядачеві заспокоїтись, покращити настрій, поліпшити сон та зняти стрес.

Варто відзначити, що рік був по-справжньому насиченим. Україна увірвалась у тренди з “Гопаком”, який танцюють по всьому світу. Мені вдалось зустрітись з Дніпровськимколективом народного ансамблю «Веселка», та разом станцювати легендарний танець.

“У мене таке враження, що гопак народжується з кожною українською дитиною в душі”, – сказав керівник Народного ансамблю фольклорного танцю “Веселка” Сергій Жир.
Авантюри також постійно в попиті у користувачів Тік-Току. Наприклад, дівчина з Дніпра стрімко стала відомою завдяки безкоштовним тату. Відео, де вона пропонує дніпрянам зробити татуювання всліпу, набрало понад 3 мільйони переглядів. Не повірите, але я також людина авантюрна та повівся на це.

Наш телеканал також слідкує за тенденціями. Ми є в інстаграмі, тік-тоці, ютубі, одним словом на всіх діджитал-платформах. Наші рілси, сторіс та тік-токи збирають тисячі переглядів та лайків. Не відставайте від трендів і теж підписуйтесь на соцмережі ДніпроТВ.

Джерело: "ДніпроТВ".