«Тротуарів не було, а дорожнє покриття – усе в ямах. Тож зараз ми щасливі, що нам ремонтують нашу вулицю». Мешканці пров. Орлівського радіють комплексному оновленню 

photo_2024-07-03 15.27.45

Дніпро попри всі жахіття війни продовжує комплексний ремонт аварійних вулиць. Нині такий триває у пров. Орлівському, на ділянці від вул. Орлівської до вул. Аудиторної. Місцева мешканка Наталя Павлівна каже, дорогу не ремонтували кілька десятків років. 

 

«Ми були як покинуті, бо всюди роблять дорогу, а нам ні. Дорожнє покриття було все у ямах, а за тротуари взагалі мовчу. Як побачили ремонтні бригади – зраділи: тепер дорога не гірша за європейську. Дуже вдячні», — поділилась Наталя Городинська. 

 

Окрім ремонту дороги, тут роблять і тротуари. Адже основним недоліком вказаної ділянки була часткова відсутність пішохідної зони вздовж вулиці. 

 

«Тут в деякому місці був тротуар, але зовсім вузенький. А на іншій ділянці взагалі був відсутній. Тож ми удвічі розширили наявний тротуар, а там, де його взагалі не було, зробили. Звісно, з урахуванням потреб маломобільних груп населення. У 2020 році в районі проспекту Івана Мазепи (вул. Щепкіна та вул. Омеляна Логуша) відремонтували.  Цей провулок якраз зʼєднує ті вулиці і по ньому  часто курсує спецтранспорт. Тож ми цьогоріч вирішили завершити цю проїзну ділянку і виконати комплексний ремонт. На початку року тут працювали фахівці КП «Міськсвітло», які виконали ревізію зовнішнього освітлення: замінили світильники та кабельну лінію. А зараз працюють дорожні бригади. У цілому тут вкладемо близько 2 тис. кв. м як тротуару, так і дорожнього покриття, а також майже 700 м бордюрного каменю», — розповів заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Дмитро Коробов.

 

На сьогодні у Дніпрі із залученням кількох комунальних служб уже комплексно відремонтували 5 вулиць: окрім пров. Орлівського, це бульвар Слави, (ж/м Сокіл-1) вул. Олександра Кукурби, вул. Богдана Хмельницького та вул. Мільмана. До кінця року планують оновити ще кілька подібних проїздів, але все залежатиме від фінансування.