Трускавець став найбільш затребуваним напрямком серед молоді

z1693296134a237i

Пасажирський поїзд №41/42 сполученням «Дніпро — Трускавець» опинився у топі рейтингу найпопулярніших поїздів серед молоді, який був представлений «Укрзалізницею». Про це повідомляє Тру Сіті.

 

Згідно повідомленню компанії, молоді українці, особливо студенти, найчастіше купували квитки на поїзд до Трускавця. Що не дивно: влітку та восени, як, втім, і цілий рік, цей бальнеологічний курорт у Львівській області має велику популярність серед українців та гостей з ближнього зарубіжжя. Це батьківщина знаменитої «Нафтусі» та ще низки цілющих мінеральних вод, на базі джерел яких працюють десятки санаторіїв, курортно-оздоровчих та реабілітаційних комплексів із сучасною лікувальною базою та номерами на будь-який смак.

truskavets_mirotel25

Трускавець також цінують за розвинену інфраструктуру, вражаючу різноманітність варіантів розміщення — від п'ятизіркових готелів зі спа-центрами до колоритних садиб у галицькому стилі та бюджетних гостьових будинків, можливість розслабитися та перезавантажитись в оточенні гірських пейзажів чи, навпаки, відпочити активно. У тому числі, помандрувати околицями Трускавця, де є багато цікавих місць. Серед таких: історико-культурний заповідник «Тустань», скелі Довбуша, озеро Синевир та сусідній курорт Східниця, яка вважається бюджетною альтернативою Трускавцю.

 

Зараз, взимку, поїзди до Трускавця стануть ще популярнішими: сюди потягнуться ті, хто воліє поєднати оздоровлення в сучасних санаторіях з катанням на гірських лижах та іншими зимовими активностями. Найближчі до міста гірськолижні курорти — Буковиця та Славське з трасами різного рівня складності.