«Тут я і друзів знайшла, і такий формат відпочинку улітку теж подобається», — юна дніпрянка про відвідування дитячого літнього майданчика

photo_2024-06-13_18-56-52

Дніпрянці Софійці – 9 років. Вона відвідує літній майданчик у дитячо-молодіжному центрі «Творчі». Сьогодні вона вдягнута у яскраве парео, на шиї гавайські леї. «Готувались до тематичного паті. Зробили власноруч спеціальні прикраси: леї з паперових квітів на шию. До того ж нам показували традиційні гавайські танці. Крім розваг, було й навчання: наші рятувальники розповідали про безпеку життєдіяльності. Я перша спробувала свої сили, тримаючи пожежний гідрант, коли подають воду. Емоції переповнюють!» — розповіла дівчинка.

«Тут я знайшла друзів, такий формат відпочинку улітку подобається. Тут багато проходить конкурсів, ба більше, знімали трендові відео для соцмереж», — додала 11-річна Діана.

«Гавайські паті» готували педагоги дитячо-молодіжного центру «Творчі». «Могли проводити захід як в укритті, так і на вулиці. Прийшли в яскравих вбраннях. Діти малювали, робили тематичні поробки, танцювали. До того ж ми запрошуємо рятувальників, медиків, представників поліції. Вони в ігровій формі розповідають про безпеку під час великої війни», — каже Тетяна Пальчун, директорка КЗПО «Дитячо-молодіжний центр «Творчі» Дніпровської міськради. Для відпочинку малечі організували цього літа дві зміни: перша завершується 14 червня. Друга розпочнеться з 17-го. «Для малечі організовують різноманітні розважальні й розвивальні заняття. Це майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва, з образотворчого, художньо-естетичного напряму. Є можливість займатися туристсько-краєзнавчим, екологічним напрямами, археологією. Є настільний теніс, рухова активність, стрільба з лука, єдиноборства, прогулянки на байдарках. Проводити весело час діти можуть з 8-ї до 13-ї години. Ми робимо усе, щоб діти могли оздоровлюватись, знайомитись між собою. Записатися можна на зміну прямо у закладі. Відвідування літнього майданчика – безкоштовне», — підсумувала Яна Руденко, начальниця відділу позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міськради.

Цьогоріч у закладах позашкільної освіти, що працюють на базі департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міськради, відкрито літні майданчики на 26 локаціях: 

Комунальний заклад позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості «Крок»

вул. Юлії Залюбовської, 7
вул. Степана Рудницького, 35

Комунальний заклад позашкільної освіти «Палац творчості дітей та юнацтва»

вул. Юрія Кондратюка, 17-А
просп. Слобожанський, 36
вул. Аудиторна, 14

Комунальний заклад позашкільної освіти «Дитячо-молодіжний центр «Творчі»
вул. Космонавтів, 8 

Комунальний заклад позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості «Крила»

ж/м Тополя – 1, 8-А
вул. Новосільна, 19-А
вул. Космодромна, 8
вул. Ливарна, 3

Комунальний заклад позашкільної освіти «Центр розвитку дітей та молоді «СтартУм»

просп. Олександра Поля, 37
вул. Кам’янська, 21
ж/м Таромське, вул. Футбольна, 15-А
просп. Олександра Поля, 70-А

Комунальний заклад позашкільної освіти «Міський палац дітей та молоді»
вул. Набережна Перемоги, 5
вул. Велика Діївська, 213-Б;
вул. Робоча, 81

Комунальний заклад позашкільної освіти «Дитячо-молодіжний центр «ЛІДЕР»

просп. Дмитра Яворницького, 75
просп. Слобожанський, 137-А
вул. Данила Галицького, 17

Міський комунальний заклад культури «Дніпровська дитяча художня школа № 1»
просп. Олександра Поля, 19, 
бульвар Слави, 8
вул. Новоорловська, 10
Запорізьке шосе, 56

Міський комунальний заклад культури «Дніпровська дитяча художня школа № 2»
вул. Бєляєва, 20,
вул. Калинова, 81.