Тяжкі травми та збережені кінцівки: як у лікарні Дніпрі працює унікальне відділення

med-644x662

Лікарі Дніпра цілодобово рятують поранених захисників. Кожен медичний заклад докладає максимум зусиль, аби допомогти своїм пацієнтам. В одній з лікарень є унікальне відділення, яке спеціалізується на травмах кисті. Детальніше про його роботу розповідає сайт «Наше Місто» з посиланням на Департамент охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради.

Потрапляючи до лікарні, кожен пацієнт потребує не лише кваліфікованої допомоги, а й моральної підтримки. У важку хвилину поряд з хворими – медичні сестри. Понад 35 років у цьому відділенні працює старша медична сестра Тетяна Миколаївна, яка дуже любить свою роботу. Більшу частину свого життя вона присвятила медицині.

З моменту агресії російських загарбників, відділення зіткнулося з травмованими військовими, які мають вогнепальні та мінно-вибухові поранення. Кожного дня там проводяться десятки ургентних операційних втручань (синтез кісток, травматичні ампутації, мікрохірургія судин) кількість яких, на жаль, не зменшується.

«Був випадок, коли до відділення надійшов захисник у важкому стані після мінно-вибухового поранення. У хворого були зламані всі пʼястні кістки з наявністю металевих уламків. Перед операцією військовий хвилювався, чи вдасться врятувати кінцівку. Але пані Тетяна заспокоїла та підтримала солдата теплими словами, що саме це відділення намагається вилікувати всі тяжкі травми та зберегти кінцівки. Після операції в перев’язувальній хворий побачив цілі пальці та навіть зміг ними поворухнути. Він був дуже задоволений та кричав на всю перев’язувальну: «Дякую!» Попереду його очікувала успішна реабілітація», – йдеться в повідомленні департаменту охорони здоров’я.

med-1-374x662

Ще один випадок. До відділення потрапив майор ППО. Він просив якнайшвидше йому допомогти та відпустити до «своїх хлопців» – боронити нашу державу. Допомога була надана швидко та ефективно.

Тепер, проїжджаючи повз лікарню, майор заходить у гості, щоб подякувати за збережену кінцівку та чудову атмосферу, яку підтримує пані Тетяна та весь колектив закладу.

Медики відділення кажуть, що завжди пам’ятають кожного пацієнта.  Дуже важливо, що у такий складний час ми підтримуємо одне одного. Разом до перемоги!

За матеріалами Наше Місто.