У 2024 році в Дніпрі планується ремонт більше 70 дитячих та спортивних майданчиків

photo_2024-03-09_11-06-20

З кожним днем температура повітря стає вище, а це означає, що у Дніпрі незабаром розпочнуться ремонти на дитячих та спортивних майданчиках. Наразі тривають зустрічі міської влади з мешканцями будинків біля того обладнання, яке оновлять у цьому році. Сьогодні така зустріч відбулася на вул. Калинова, 61, повідомляє «Наше Місто».

 
«Цей майданчик ми внесли у перелік тих, які потрібно відремонтувати у 2024 році. Він знаходиться в аварійному стані і про це неодноразово повідомляли мешканці. Тут є проблеми з висотою певних елементів, їх потрібно занизити, бо діти на них вже травмувалися. Тому ми зробимо все, аби уникнути таких ситуацій в подальшому», – зазначив директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Артем Нідєлько.
 
Анна щодня гуляє на майданчику зі своїм 2-річним сином Захаром. Жінка розповідає, що майданчику вже більше 15 років і за цей час багато елементів вже зносилися, а діточок тут завжди гуляє багато, особливо влітку. Адже навколо майданчика розташовано 3 будинки, а це близько тисячі квартир. І у багатьох з них ростуть діти. Тому батьки й хочуть для своєї малечі сучасну та безпечну зону для ігор.

«Тут немає жодної нормальної гойдалки. Пісочниця – це наш жах, тому що коти зробили з неї туалет. Тому ми звернулися до міської влади з проханням оновити нашу дитячу зону. Сьогодні нам розповіли про подальший ремонт і я дуже задоволена, що нам зроблять гумове покриття, такого ми навіть не очікували. Радіємо, що будуть оновлені гойдалки на яких дітям буде безпечно», – говорить місцева мешканка Анна Руденко.
Раніше цей майданчик не знаходився на балансі міста, адже був встановлений однією з політичних партій. У 2023 році все обладнання прийняли на позабаланс КП «Розвиток територій міста». Це дало змогу розпочати його оновлення.

 
«За погодженням з мешканцями ми демонтуємо одну з трьох гойдалок. Інше обладнання буде відремонтовано. Також вони просили, аби пісочниця була з кришкою, аби закривати її від тварин. Тому ми йдемо на зустріч та враховуємо побажання мешканців. Роботи на об’єкті ми плануємо завершити у серпні», – розповів директор КП «Розвиток територій міста» Олександр Чуб.
Загалом у Дніпрі у 2024 році буде оновлено більше 70 дитячих та спортивних майданчиків. Всі вони знаходяться в аварійному стані та потребують ремонту задля здоров’я та безпеки дітей, які там граються.

За матеріалами Наше Місто.