У 4-й міській лікарні Дніпра відкрили нейрохірургічне відділення із сучасним обладнанням. Філатов анонсував потужні плани розвитку медицини міста на 2024-й рік

o_1hn372k9b1f09ua218e1ju9fut1q8

Дніпро продовжує системно оновлювати медичні заклади. У лікарнях міста встановлюють нове сучасне обладнання, облаштовують простір, комфортний для пацієнтів та лікарів, та навіть створюють нові профільні відділення.

Про це повідомляє міська влада Дніпра.

Так в одному з найбільших багатопрофільних медзакладів Дніпра — 4-й міській лікарні — розпочало роботу нове нейрохірургічне відділення. Тут встановлено сучасне німецьке обладнання, є необхідні інструменти — від новітньої операційної до спеціального мікроскопа, що підвищує точність роботи. Лише за два місяці лікарі вже прооперували близько пів сотні пацієнтів.

«Ми почали з лікування поранених бійців — виконували їм операції з відновлення периферичних нервів. Поступово отримували обладнання та інструментарій. Тепер ми надаємо допомогу пацієнтам з інсультами, пухлинами головного мозку та іншими захворюваннями центральної та периферичної нервової системи. Плани величезні у нас», — розповідає завідувач відділення, лікар-нейрохірург Ігор Кирпа, зауваживши, що у планах лікарні також розширення спектру нейрохірургічних втручань.

Для подальшого відновлення пацієнтів тут облаштовано п?ять палат.

Оглядаючи нове відділення, мер Дніпра Борис Філатов наголосив: попри продовження повномасштабної війни місто має потужні плани розвитку медицини та подальшого оновлення лікарень.

«Розвиток медичного простору залишається одним з пріоритетів для Дніпра. Ми постійно працюємо у цьому напрямі. Щоб міські лікарні могли виконувати всі медичні пакети, передбачені НСЗУ, і надавати повний спектр медичних послуг для людей. Нова нейрохірургія в четвертій міській лікарні була дуже важлива не лише для мешканців Дніпра, постраждалих після інсультів чи різних травм, а й для військових», — зазначив Філатов.