«У боржників є місяць, щоб звернутись до підприємства й укласти договір про реструктуризацію». КП «Теплоенерго» ініціює заходи з припинення послуг своїм боржникам

photo_5359358529976259575_y

Майже мільйон гривень заборгували за тепло мешканці будинку № 2 по вул. Радистів. Кабмін дозволив відключати злісних неплатників, тому КП «Теплоенерго» має право припинення послуг своїм боржникам.

«У цьому будинку 186 квартир заборгували підприємству майже 959 тисяч грн. Ми проінформували оголошенням на під'їздах. У боржників є місяць, щоб звернутись до КП і укласти договір про реструктуризацію. Якщо цього не буде, підприємство буде вимушене припинити надання тепла. Ба більше, звернеться за захистом своїх прав до суду. А це — потягне за собою фінансові наслідки: нарахування штрафів, пені, інфляційних нарахувань, відсотків річних на прострочену заборгованість», — уточнює помічниця директора КП «Теплоенерго» ДМР Анастасія Сухіна. 

Представники ОСББ постійно проводять інформаційну роботу із мешканцями будинку. «Ми інформуємо про борги на
зібраннях. По декількох підʼїздах у нас вже 300 тисяч гривень боргу. Тобто мешканці не сплачують роками. Ми контактуємо із КП «Теплоенерго» й надалі наголошуватимемо на сплаті за тепло», — розповів виконавчий директор ОСББ «Радист-2» Олег Брославець. 

Щомісячна сплата за тепло — це надання якісних послуг КП. «Це зарплатня наших працівників. Вони щодня виходять на роботу й, не дивлячись на відсутність справної оплати за послуги, надають їх. Ми втрачаємо кошти за енергоносії, на аварійні роботи. У міжопалювальний сезон - на капремонти та реконструкцію устаткування. А із загальним боргом у 1 млрд 600 млн грн — це стане неможливим», — уточнила Анастасія Сухіна. 

Містян просять укладати договори про реструктуризацію боргу перед КП. 

Ще у КП «Теплоенерго» нагадують, що платіжна дисципліна споживачів є одним із важливих елементів забезпечення стабільної роботи підприємства у мирний час, та вкрай важлива у воєнний. «Тому в черговий раз акцентуємо увагу абонентів на сплаті заборгованості», — підсумувала Анастасія Сухіна.


Детальніше — https://teploenergo.dp.ua/.