У Центрі дитячої та юнацької творчості «Крила» ДМР провели свято Івана Купала

photo_2024-06-24_14-11-38-1

Розважально-пізнавальна програма «Ой, на Івана, ой на Купала!» – свято для вихованців літнього оздоровчого майданчика, присвячене святкуванню Івана Купала в Комунальному позашкільному закладі освіти «Центр дитячої та юнацької творчості «Крила» Дніпровської міської ради».

Збереження традицій святкування Івана Купали, зокрема: проведення пізнавальної розповіді про свято; прикрашання дерева, плетіння віночків; проведення майстер-класу зі створення ляльок-мотанок із природнього матеріалу (соломи, трави); проведення веселих ігор, водної естафети й обливання.

Захід відбувся за підтримки БФ «Globa 22» із залученням відвідувачів проєкту «Твій skill».
На заході було близько 30-35 учасників.

Також у центрі створили куточки національно-патріотичного виховання.

«Такі куточки є в кожному закладі позашкілля, вони спрямовані на національно-патріотичне виховання дітей. Куточок складається з головних символів України, а саме: герб, прапор, гімн. Також кожен заклад доповнює їх патріотичними оберегами, мотанками, розписаними тубусами. Ще там знаходяться зображення викладачів та батьків вихованців закладу, які вступили до лав ЗСУ. Та попри великий жаль, є й зображення та короткий опис викладачів та батьків, які загину вході повномасштабного вторгнення. Це дає змогу пам’ятати наших героїв та нагадувати вихованцям про їх героїзм»,  – розповів черговий по місту, в.о. Департаменту молодіжної політики та національно патріотичного виховання Дніпровської міської ради Сергій Луденський.

Перевірка пункту незламності Комунальному позашкільному закладі освіти “Центр дитячої та юнацької творчості «Крила» Дніпровської міської ради за адресою: ж/м Тополя 1, 8 А.

«Пункт Незламності забезпечений всім необхідним. У випадку відключення світла електроенергію забезпечує генератор. Тут є пункт матері і дитини, ігрова зона з всім необхідним для дітей. Є достатній запас питної води, аптечка та засоби пожежної безпеки. Пункт відповідає усім нормам та забезпечений усім необхідним для комфортного перебування у непередбачуваних ситуаціях», – додав Сергій Луденський.

За матеріалами ДніпроTV.