У центрі Дніпра презентували фотовиставку. На світлинах – волонтери допомагають постраждалим через війну

5-4

У Дніпрі відкрили пересувну виставку зі світлинами волонтерів. Вони допомагають людям, постраждалим через війну. Відкрили експозицію представники Дніпропетровської ОВА, Агентства ООН, міжнародних і національних гуманітарних організацій.

«Знімки дуже різні. Вони відображають міць, з якою ми проживаємо ці важкі часи. Міжнародні, громадські організації, волонтери – це супергерої. Їхня праця – це дійсно подвиг», – наголосила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна.

Фото розмістили на рухомих конструкціях. На них – волонтери, які готували людям їжу, доставляли продукти, допомагали облаштовувати побут. Автори – українські репортери. 

Створили інсталяцію до Всесвітнього дня гуманітарної допомоги. У серпні її вже показали у Києві. Тепер перевезли до Дніпра. На Європейській площі вона стоятиме до 6 листопада. Далі – «гастролюватиме» іншими областями України.

«Цим заходом ми хочемо вшанувати працівників гуманітарної сфери, які віддали своє життя заради важливої місії. І головний слоган, який супроводжує цей день – хай там що, а робота буде продовжуватися»,  – сказав голова Регіонального офісу Управління ООН з координації гуманітарних справ Тондлана Едмор.

Організації виставки сприяв Дніпропетровський регіональний офіс міжнародного співробітництва. Його створили за ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

За матеріалами ДніпроTV.