У Дніпрі 19 листопада випав перший сніг
![b1e278d4-5a01-49d9-b937-794f8721bb25](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2023/11/19/1700414022-ugaiw/conversions/b1e278d4-5a01-49d9-b937-794f8721bb25-amp.jpg)
Не зважаючи на календарну осінь, 19 листопада на Дніпропетровщині почала панувати зима. Так, в обласному центрі вже пішов перший сніг. Про це повідомляє сайт «Наше Місто».
У неділю ввечері внаслідок приходу сніжної погоди у Дніпрі утворився туман. Крім цього дахи будинків та тротуари уже вкрив тонкий шар першого снігу. Але навряд чи цей білий покрив буде тривалим, адже разом зі снігом у місті йде дощ. Тому вже через декілька хвилин, після того, як сніг лягає на землю, він починає танути.
Нагадаємо, що синоптики напередодні попереджали про можливий сніг у деяких областях України.