У Дніпрі анонсували безкоштовний доступ до міжнародного курсу з цифрової трансформації для мешканців міста «Ти керуєш: принципи електронного урядування».

images (20)

Комунальне підприємство «єДніпро» Дніпровської міськради разом із естонськими партнерами розробило онлайн-курс, що допоможе зрозуміти основи цифрової трансформації у державному секторі «Ти керуєш: принципи електронного урядування». Цей проєкт цілком розроблений завдяки грантовим коштам від естонського центру міжнародного розвитку, що фінансує уряд Естонії.


«Особливість курсу у тому, що тут описується візія та весь досвід у цифровізації двох держав: України та Естонії. Найкращі лектори з обох сторін розкажуть про особливості диджиталізації на місцевому та національному рівні, опишуть проблеми та виклики цифрової трансформації. А ще поділяться цінним досвідом та дадуть інсайди з внутрішньої «кухні» щодо планів розвитку цифрового майбутнього. Серед зіркових лекторів курсу експрезидент Естонії та великий друг України Тоомас Гендрік Ільвес», — розповів під час брифінгу 17 червня заступник директора КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро» Дніпровської міськради Роман Ростовський. 


Курс складається з мінілекцій, лекційних матеріалів, завдань для самостійної роботи та тестових завдань. Після проходження курсу учасники зможуть краще орієнтуватися в сучасних процесах цифрового врядування та цифрової демократії.


«Курс буде корисний студентам, викладачам, державним службовцям та громадським активістам, які прагнуть вивчати та застосовувати цифрові технології у професійній та громадській діяльності. Також курс допоможе кожному освоїти навички електронної демократії, а відтак — впливати на важливі рішення щодо розвитку нашого міста та держави в цілому», — підкреслив Роман Ростовський. 


Учасник курсу отримає доступ до трьох модулів навчання (контекст електронної демократії, технології електронної участі та виклики електронної демократії); презентаційні матеріали до кожної лекції та необмежений доступ до курсу; відеолекції до кожної з тем; сертифікат міжнародного зразка. 
Курс «Ти керуєш: принципи електронного урядування» стартує 21 червня. Реєстрація вже відкрита за посиланням course.ednipro.dp.ua.

45150652-ADA7-4A79-B8F2-314D14FA7B9C