У Дніпрі більше 300 учасників долучились до благодійного забігу, аби допомогти військовим України

DSC_7145

У Дніпрі відбувся третій благодійний легкоатлетичний забіг «Разом до перемоги» в рамках масштабного спортивного проєкту на підтримку військових #SPORT_наступ. До заходу  долучилось більше трьох сотень учасників, які завдяки благодійним внескам вирішили допомогти нашим військовим, повідомляє Gorsovet.

Такі забіги ми проводимо з червня заради однієї мети - зібрати кошти на потреби ЗСУ. Також не менш важливим для нас є те, що до благодійного забігу долучились не тільки дніпряни. Близько 100 учасників приїхали з різних куточків країни, зокрема, з Києва, Одеси, Кременчука, Харкова та інших міст. Саме сьогодні ми підготували різні дистанції: марафон, полумарафон, також окремі забіги були на дистанції 10 км та на 5 км”, - зазначив виконавчий директор Громадської організації «Старт Дніпро» Павло Балабанов. 

Павло Балабанов

Зі свого боку, начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики ДМР Олександр Осипов додав:

Олександр Осипов

Стартові благодійні внески будуть передані на потреби ЗСУ для закупівлі необхідного обладнання, тож дякуємо всім за участь у благодійному забігу та нашим військовим за можливість їх проводити”. 

Переможцем марафонського забігу став запоріжець Вадим Сапа:

Вадим Сапа

Взагалі, під час війни важко було тренуватися, але дякуючи ЗСУ, ДСНС та всім, хто допомагає боротись з ворогом, завдяки вам ми можемо проводити такі змагання і зі свого боку допомагати виборювати перемогу”.

DSC_7133

DSC_7179

Раніше ми повідомляли, У будинку олігарха Коломойського провели обшук.

Оленівську колонію знову обстріляли. Загинув один український військовополонений.