У Дніпрі до міських медзакладів працевлаштовано 109 лікарів-переселенців

photo_2022-06-09_16-49-14

З початку повномасштабної війни дніпровські медичні заклади беруть до своїх лав медиків-переселенців. На сьогодні там працюють 109 спеціалістів, що вимушені були покинути рідні домівки, повідомляє Горсовет.

З них 57 лікарів, 34 – середній медичний персонал, 9 – молодший медичний персонал і 9 – технічний персонал. Усі вони приїхали до нас з гарячих точок України», – зазначила начальниця відділу первинної медичної допомоги департаменту охорони здоров’я населення ДМР Тетяна Кравець.

photo_2022-06-09_16-49-20

Одна з лікарень міста прийняла до себе 29 нових працівників. Усі вони приїхали з міст, де ведуться активні бойові дії.   

Наша лікарня – це велика родина, тому до кожного нового співробітника ми ставимось як до друга, аби він відчував себе як вдома. Кожному з них ми допомагали пристосуватись до нового місця роботи, тим паче старались взяти їх на ту ж спеціальність, за якою вони працювали в себе у місті», – зазначила медична директорка однієї з лікарень Дніпра Наталя.  

photo_2022-06-09_16-49-29

Ольга Миколаївна влаштувалась за фахом. Через російську агресію жінці довелось покинути рідну домівку та улюблену роботу в окупованому Херсоні. Вони з чоловіком приїхали до Дніпра, бо знають це місто, адже раніше тут навчались.

photo_2022-06-09_16-49-35

Мені хотілось залишитись у медичній професії, адже я в ній вже понад 20 років. Тому коли приїхала до Дніпра, пішла до адміністрації однієї з лікарень, аби спробувати працевлаштуватись. Я дуже вдячна адміністрації та колективу лікарні, адже прийняли нас дуже тепло. Через тиждень після стажування я вже працювала», – зазначила лікарка-невропатологиня однієї з лікарень Дніпра Ольга Миколаївна. 

Один з пацієнтів також додав:

photo_2022-06-09_16-49-07

Дуже вдячний цій лікарні та прекрасному персоналу, який донедавна почав тут працювати. Лікування моє – ефективне, тут добре ставляться до пацієнтів, а лікарі працюють понаднормово, аби всім допомогти. А я, в свою чергу, готовий виписуватись та йти у бій, аби продовжити захищати нашу країну».

Раніше ми повідомляли, «Укрпошта» відкриває голосування за ескіз марки «Доброго вечора, ми з України!».