У Дніпрі фіксують порушення правил паркування, авто злісних порушників евакуюють

парк2

У Дніпрі через велику кількість приватного транспорту та необхідність регулювання трафіку з 1 червня було відновлено роботу платних паркувальних майданчиків у центральній частині міста, за винятком тих, що поблизу зон відпочинку, волонтерських установ, залізничного вокзалу тощо. Також було відновлено й роботу інспекції з питань контролю за паркуванням, яка фіксує відповідні порушення. Загалом за півтора місяця зареєстрували понад 10 тис. порушень правил паркування, повідомляє Gorsovet.

парк4

«Серед найчастіших — зупинка у зоні дії знаку «Зупинка заборонена», на тротуарах, ближче 10 метрів до виїзду з прилеглих територій, а також паркування на перехрестях, пішохідних переходах, зупинках громадського транспорту, у місцях, де унеможливлюється рух іншого транспорту. Подібні порушення підлягають евакуації транспортного засобу.

Усього з 1 червня до 17 липня було евакуйовано 692 автівки, які значно заважали іншим містянам або створювали аварійно-небезпечні ситуації. Значну частину порушень здійснюють водії, які приїхали до міста з інших регіонів — майже 40% від загальної кількості», — розповіла начальниця інспекції з питань контролю за паркуванням міської ради Марія Алейниченко.

парк3
Вона також закликала водіїв бути сумлінними, дотримуватися правил дорожнього руху, паркування, щоб у подальшому уникнути штрафних санкцій.

Водночас інспектор з питань контролю за паркуванням Віталій Мельников зазначив:

парк1

Евакуюємо машини, коли вони дійсно загрожують безпеці дорожнього руху, а також створюють значні незручності для пішоходів. Паралельно проводимо і роз’яснювальну роботу серед водіїв, які приїхали до нашого міста з інших областей. Розповідаємо про роботу платних паркувальних майданчиків.

Нагадаємо, раніше ми писали

У Дніпрі надають матеріальну допомогу мешканцям, які опинилися у складних життєвих обставинах

Пішов з дому 6 днів тому і пропав: у Дніпрі не припиняються пошуки чоловіка з тату

Аварія: у Дніпрі відключили воду 26 липня