У Дніпрі графіки відключень тепер можна подивитись у чат-боті ДТЕК
![light-bulbs-1407610_1280](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2024/05/25/1716639462-fdst1/conversions/light-bulbs-1407610-1280-amp.jpg)
Відтепер ДТЕК Дніпровські електромережі розміщує графіки стабілізаційних відключень у своєму чат-боті в Viber й Telegram. За потреби ви можете завантажити свій графік за кілька секунд, пише «Наше місто».
Коли в енергосистемі фіксується значний дефіцит електроенергії, для його зниження енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі вимушені застосовувати графіки стабілізаційних відключень в регіоні. Вони діють згідно з лімітами енергоспоживання, які доводить НЕК «Укренерго». Тепер їх можна також завантажити в чат-боті у Viber або Telegram.
Зробити це дуже просто:
В пошуку месенджера Viber або Telegram введіть «ДТЕК Дніпровські електромережі»;
Пройдіть швидку процедуру верифікації, якщо раніше не реєструвались у чат-боті;
Натисніть кнопку «Графік стабілізаційних відключень»
Наголошуємо, що формування груп відключень може змінюватись відповідно до ситуації в енергосистемі. Рекомендуємо періодично перевіряти графік на актуальність.