У Дніпрі молодь вийшла на акцію на підтримки територіальної цілісності нашої країни

sobornost.jpg3_

У День Соборності України, який святкують 22 січня, у Дніпрі молодь вийшла на акцію на підтримку територіальної цілісності нашої країни. Молоді люди скріпили руки синьо-жовтою стрічкою, створили коло, у якому інші хлопці та дівчата тримали плакати з назвами міст України – не лише обласних центрів, а й тих, що знаходяться під ворожою окупацією. Про це повідомляє Наше місто.

Молодь Дніпра із своєю ініціативою вийшла на майдан біля одного з найбільших прапорів України. Хлопці та дівчата тримали у руках плакати з назвами українських міст та синьо-блакитну стрічку, яка об’єднувала усіх присутніх. Люди співали гімн України та “Червону калину”. 

Ми, молодь Дніпра, виступаємо за єдину, незалежну та соборну Україну. Ми не забудемо про міста, які зараз перебувають під окупацією. Ми будемо боротися за їхнє звільнення та відновлення територіальної цілісності України,- заявила одна з учасниць акції.

sobornost.jpg2_

Акція, яку підтримала міська влада Дніпра, пройшла під гаслом “Соборність – це наша сила!”. Студенти закликали всіх українців об’єднатися заради спільної мети – побудови сильної та незалежної України.

Ми повинні пам’ятати про те, що ми – єдиний народ. Ми повинні об’єднатися, щоб захистити нашу країну від ворога, – сказав один з учасників акції.

Відомо, що День Соборності України – свято яке відзначають щороку в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної республіки.