У Дніпрі можна буде орендувати автомобіль через "Дію": інструкція

photo-2024-01-06-14-28-57-amp

В Україні вдосконалили процес оренди автомобілів завдяки інтеграції з національним додатком "Дія". Про це повідомляє "Дніпро Оперативний".

Користувачі тепер мають можливість передавати необхідні документи для укладення угоди про прокат автомобіля через цю програму, що спрощує та прискорює весь процес.

Додаток "Дія" співпрацює з компанією NarsCars, що дозволяє клієнтам використовувати цифрові документи для забезпечення автомобільного прокату. Однією з ключових особливостей цього нововведення є можливість надсилання документів, таких як водійські посвідчення, ID-карти чи закордонні паспорти, безпосередньо через додаток. Це усуває необхідність ручного введення даних і зменшує ризик помилок.

Щоб орендувати автомобіль, користувачам достатньо перейти на веб-сайт NarsCars, вказати місце та час прокату, обрати модель автомобіля, визначити метод оплати та залишити свої контактні дані. Після чого можна передати свої документи адміністраторам сервісу через додаток "Дія".

Це оновлення значно спрощує процедуру оренди автомобіля в Україні, роблячи її більш комфортною та безпечною для користувачів. Інтеграція з національним додатком "Дія" відображає тенденцію розвитку цифрових послуг у країні, пропонуючи сучасні та ефективні рішення для вирішення повсякденних завдань.

Джерело: Telegram-канал "Дії".