У Дніпрі на 20% зросла кількість заявок до міської аварійної служби за святковий період. Усі звернення опрацьовані

o_1hjun4nd9segih2flev5l13291l

 

У будинку на просп. Лесі Українки, 5 виникла аварійна ситуація на трубопроводі опалення. Стався порив, а відтак – витік теплоносія. Міська аварійна служба, яка усуває несправності у внутрішньобудинкових мережах багатоквартирних будинків, оперативно приїхала на місце. Ремонтна бригада на декілька годин перекрила теплопостачання у будинку.

 

«У підвалів стався порив на рамці управління трубопроводу опалення. Тобто є витік теплоносія. Добре, що вчасно нам про це стало відомо. Ситуація не критична, але за таких морозів, як зараз, система у будинку могла розмерзнутися. В екстреному порядку виїхали на місце. Бригада з п’яти осіб замінює ділянку труби завдовжки 2 метри і діаметром 89 мм. Проводимо зварювальні роботи. На цей період довелося відключити опалення в будинку. Закінчити роботи плануємо за дві години», – зазначив бригадир міської аварійної служби Олександр Решетар.

 

Мешканець згаданого будинку Владислав говорить, що готовий потерпіти декілька годин без тепла у квартирі, аби бригада усунула аварійність.

 

«Аварійна служба вчасно приїхала. Хлопці зараз працюють у підвалі, проводять зварювальні роботи. Дуже добре, що є така служба, яка вирішує різні комунальні ситуації у будинках. На період ремонту відключили тепло в будинку. Звісно, це вимушений захід, аби все зробити», – сказав чоловік.

 

За словами представника департаменту житлового господарства Єгора Худякова, за святковий період (від 15 грудня) до міської аварійної служби надійшло майже 3 200 заявок від містян. Це на 20% більше порівняно зі звичайними періодами.

 

«Серед найзатребуваніших заявок – забита каналізація, проблеми з водопостачанням, опаленням. А також електрикою, оскільки в період свят, а також морозів зростає навантаження на електричні мережі, зокрема й через те, що люди вмикають обігрівачі тощо. Усі заявки оперативно відпрацьовані. Звертатися до міської аварійної служби можна цілодобово», – додав Єгор Худяков.  

 

Міська аварійна служба приймає заявки цілодобово як онлайн, так і телефоном: 736-10-02.

За матеріалами ДніпроTV