У Дніпрі невідомі "замінували" вокзал та школу
![За распространение фейковой информации полиция привлекла женщину к ответственности](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2020/03/18/1601063471-qdaav/conversions/wrxgsjtejnbxnpb7-amp.jpg)
Минулої доби до поліції Дніпра надійшло два повідомлення про замінування. Листи були надіслані електронною поштою від невідомих осіб, повідомляє Gorsovet.
Зловмисники повідомляли про замінування ліцею №3. На місце події були направлені співробітники поліції. Всього перевірили 14 ліцеїв у Дніпрі та області. Під час обстеження будівель евакуювали 145 людей. Вибухових чи підозрілих предметів в приміщеннях, чи на прилеглій території не виявили.
Другий лист повідомляв про замінування залізничного вокзалу у Дніпрі та двох торговельно-розважальних центрів. Поліція перевірила вказані в листі будівлі, але жодних вибухових пристроїв не знайшла. Людей під час перевірки не евакуювали.
Надзвичайники за минулу добу здійснили 11 виїздів. Серед них одна пожежа в житловому секторі Новокодацького району.
Нагадаємо, раніше ми писали, Як у вівторок у Дніпрі працює громадський транспорт.