У Дніпрі невідомий погрожував зірвати військкомати

IMG_20221231_075400

За минулу добу співробітники поліції 2 рази виїжджали на 2 повідомлення про замінування. Про це повідомляє Gorsovet з посиланням на інформацвю ДМР.

- до колл-центру СБУ надійшов електронний лист у якому невідома особа погрожувала підірвати всі військкомати України. Поліція перевірила 37 військкоматів в області, проте жодних вибухових чи підозрілих предметів поліція не виявила. 

- черговий УСБУ в Дніпропетровській області повідомив, що їм на електронну адресу надійшло повідомлення про закладену вибухівку біля їхньої будівлі. Особа вимагала скинути їй 400 гривень на телефон, аби він не підірвав бомбу. 

Поліція перевірила будівлі 7 відділів СБУ в містах Дніпро, Кривий Ріг, Кам’янське, Павлоград, Новомосковськ, Нікополь, Жовті Води. Вибухових чи підозрілих предметів в приміщеннях, чи на прилеглій території виявлено не було. 

Також під час проходження сканера на залізничному вокзалі «Дніпро-Головний» в речах військовослужбовця ЗСУ виявили  гранату М-67 та запал до неї. Військовий сказав, що забув здати боєприпаси у  військову частину, - сказано в повідомленні.