У Дніпрі одну з вулиць перейменують на честь Героїв Рятувальників

_MG_9850

Який саме міський топонім отримає нову назву, нині ще обговорюється, пише Горсовет.

Остаточне рішення, яке було ініціативою керівництва ДСНС, ухвалять уже на найближчій сесії міськради. Це — продовження дерусифікації у Дніпрі, під час якої вже перейменовано понад пів сотні вулиць, чиї найменування були пов’язані з країною-агресором росією.

Назва на честь Героїв Рятувальників дозволить увічнити їхній героїзм у боротьбі та подоланні наслідків дій окупантів, як це вже зробили низкою нових найменувань – вулиці 93-ї Холодноярської Бригади та 25-ї Січеславської Бригади.

Ми маємо віддати данину шани нашим героям-рятувальникам. Усе це буде відпрацьовано з архітекторами, профільними комісіями та громадськістю. Та, думаю, жодних заперечень не буде, — сказав мер Дніпра Борис Філатов під час вручення рятувальникам сертифікатів на нове оснащення 2 червня.

_MG_9791

Він також додав, що мерія продовжує підтримувати ДСНС протягом обох його каденцій та робитиме це і надалі. Завдяки бюджетним субвенціям виділяються кошти на придбання пального та оновлення амуніції.  

Нині від територіальної громади працівники ДСНС отримали 250 комплектів сучасного спецодягу та 350 пожежних рукавів. А ще — 20 планшетів для пожежних автомобілів. Вони мають вбудовані картографічні дані джерел протипожежного водопостачання, лісових масивів, карту повітряних тривог та іншу необхідну для оперативної роботи інформацію.

Велика подяка. Це – найкращий бойовий одяг європейського рівня. Також ці рукави, які виробляються в Австрії, є найкращими в Європі. І планшети також будуть дуже помічні, – прокоментував начальник 8-го державного рятувального загону, який об’єднує всі пожежні частини Дніпра, Олександр Яровий.

Раніше ми писали: Поранена спікерка рятувальників Дніпра продовжить лікування у Німеччині

_MG_9818