У Дніпрі перевірили роботу Ломівської насосно-фільтрувальної станції

photo_2024-02-14_12-02-33

Сьогодні у Дніпрі черговий по місту перевірив роботу Ломівської насосно-фільтрувальної станції, пише «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

Зазначимо, на станції впродовж 2016-2019 років була проведена реконструкція/модернізація, яка включає у себе: реконструкцію станції першого та другого підйомів, блоку фільтрів , реагентного господарства з автоматизацією процесу водопідготовки, збудовано пелетну котельню.

По насосній станції II-го підйому встановили два нових насосних агрегати т.м “Grundfos “ з частотним регулюванням, потужністю 710 кВт кожен. Це позитивно впливає на роботу розподільчих мереж, і дає змогу економити до 2000 кВт ел.енергії на добу.

По насосній станції I-го підйому: встановлено два нових насосних агрегати т.м “Grundfos “ з частотним регулюванням, потужністю 110кВт кожен, замість старих енергозатратних 160кВт.

В 2016 році була збудована та запущена котельня на твердому паливі ( пелети з лушпиння соняшника), що дало змогу повністю відмовитись від використання природного газу та економити на опаленні приміщень майже вдвічі.

За матеріалами Наше Місто.