У Дніпрі під час вибухів ветклініка відмовилась лікувати стікаючу кров’ю собаку: хто винен

dnipri_vidmovylys_vyity_do_sobaky_shcho_stikaie_kroviu_khto_vynen_horyzont-1536x864

Дніпрянка під час повітряної тривоги та вибухів у Дніпрі 3 липня звернулась до ветклініки на вулиці Робоча, аби врятувати собаку. Беспритульна тварина стікала кров’ю. Але лікарі відмовились вийти до неї. Журналісти “Наше місто” вислухали усі сторони конфлікту.

 У розпал вибухів дніпрянка Марина їхала недалеко від епіцентру вибухів і помітила стікаючу кров’ю собаку! Попри ситуацію, дівчина не злякалась і швидко зупинила авто, аби допомогти.

 «Собака стікав кров’ю. Шийка та животик були поранені. Я термінового звернулась до аптеки поруч, дывчата почали допомагати. Я телефонувала в «ЗООКОНТРОЛЬ», перехожі теж давали воду та допомагали. І я побігла в клиніку навпроти – на щастя, тут поруч ветклініка! Але там мені в грубій формі російською мовою відмовили ( нагадаємо, що Відповідно до статті 30 Закону про державну мову мовою обслуговування споживачів за замовчуванням є державна мова, – прим.автора). Лікарка сказала, що «сейчас война, что вы хотите, собака истекает кровью, это нормально», – розповідає в коментарі нашим журналістам Марина.
 Марина декілька разів наголошувала, що готова повністю сплатити лікування собаки. В результаті собака помер, його тіло забрали працівники КП «Зооконтроль».

 Як виявилось, Марина Риженко –  юрист, вона працює в департаменті правового  забезпечення ДМР. Відповідно, дівчина розуміє законність того, що вона може фільмувати працівників клініки, а також звернула увагу на порушення мовного закону.

 Ми приїхали в клініку, аби отримати коментар. Деталі – у сюжеті.

 

За матеріалами Наше Місто.