У Дніпрі після дворічної перерви стартувала студентська гра «Битва за ВИШ»

студент

«Битва за ВИШ» повернулась після дворічної перерви. Це гра, де студенти захищають честь власного університету. Конкурс у 5 етапів з різних напрямків: від вікторини до перевірки знань з домедичної допомоги. Переможців нагородять у День студента.

Це команда Дніпровського гуманітарного університету готується до першого етапу «Битви за ВИШ» – Кахут. Це онлайн вікторина на загальні знання. Капітан команди Анастасія розповіла, що розробила тактику, аби досягти високого результату.

«Так вийшло, що в нас команда трішки по різним сферам обізнана: хтось з біології, хтось з математики, хтось з історії і в основному шукали історії Дніпра різні факти», – каже Анастасія Козачок, капітан команди Дніпровського гуманітарного університету.

Студентська гра «Битва за ВИШ» є традиційною і проходить вдесяте. Всі етапи відбуваються з дотриманням вимог безпеки. Перший провели у приміщенні Planetarium Noosphere.

«Взагалі гра щорічна, але і минулого року, і позаминулого у нас була пауза спочатку через коронавірус, потім через початок повномасштабного вторгнення. Але сьогодні ми вже в безпечних умовах, за це ми дякуємо планетарію, що вони надали це місце. Воно з укриттям, воно обладнане, зручне, має гарний зал, тому, я думаю, що у студентів сьогодні будуть гарні враження від цього заходу», – розповів Сергій Луденський, в. о. директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР.

Турнір складатиметься з 5 етапів: кахут, стрільба, лазертаг, надання першої домедичної допомоги, гра в PUBG. А нагородження переможців відбудеться 16 листопада у День студента, коли підрахують всі бали. А у першому етапі перемогла команда студентів ДНУ імені Олесі Гончара.

За матеріалами ДніпроTV.