У Дніпрі планують замінити кінотеатр «СІЧ» на торговий комплекс і бульвар

01

У Дніпрі відбулося засідання членів містобудівної ради міста. На ньому архітектори розглянули три питання, пов’язані з розвитком нашого міста. Центральним із них став проект нового комплексу на місці кінотеатру «Січ», – передає «Наше Місто».

Цей кінотеатр був одним із наймолодших у Дніпрі. Він був відкритий 1993 року, а через 10 років – реконструйований. Але – не витримав конкуренції з більш сучасними розважальними центрами і був закритий у 2015 році.

Наприкінці минулого року з’явилася інсайдерська інформація про його знесення. Кінотеатр був обнесений будівельним парканом, біля нього розпочалися дослідницькі роботи ґрунту.

А сьогодні відомий дніпровський архітектор Михайло Аліпов представив проект побудови нового багатофункціонального комплексу на місці кінотеатру, замовником робіт виступає фірма «Вайтран». Разом із проектом нового комплексу архітектор розробив і концепцію створення пішохідного упорядкованого бульвару у глибині цього кварталу.

  – Новий багатофункціональний комплекс буде побудований на місці кінотеатру, при цьому буде більшим за «Січ», – розповів Михайло Аліпов. – Комплекс включатиме два надземні поверхи та один підземний, у якому розмістяться укриття від обстрілів та паркінг на 120 автомобілів. Перший поверх займуть продуктовий супермаркет та магазини всілякої спрямованості. На другому поверсі будуть зони громадського харчування (здатні одночасно обслужити 100 відвідувачів), центр дитячого дозвілля на 60 осіб, виставковий центр.

02

Продовження та інші Новини Дніпра   читайте  за посиланням.