У Дніпрі подрібнені новорічні ялинки передають на ферму, яка постраждала від ракетного удару
![photo_2024-01-25_15-14-45](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2024/01/25/1706191935-vdsfo/conversions/photo-2024-01-25-15-14-45-amp.jpg)
Вже закінчилися новорічні свята, а це означає, що час утилізувати післяноворічні дерева. Так, ялинки у Дніпрі стають корисними для тварин, зокрема й тих, які були привезені із зони бойових дій. Тож післяноворічні дерева передають до ферм. Черговий по місту перевірив, як проходить утилізація новорічних ялинок, які вже відслужили у домах дніпрян, – передає «Наше Місто».
У Дніпрі продовжується утилізація ялинок, які були привезені на точки масового збору. На один з таких пунктів утилізації – база ТОВ «Екологія-Д» – завітав черговий по місту.
«Ми забираємо по всьому місту грейферами ялинки. Виділили під це окремі екіпажі. Привозимо сюди, подрібнюємо їх і перевантажуємо та вивозимо», – розповідає працівник ТОВ «Екологія-Д» Євгеній.
Подріблені ялинки та деревна тирса йдуть на ферму, яка постраждала від ворожого ракетного прильоту.
Продовження читайте у матеріалі Наше Місто.