У Дніпрі помер відомий дитячий анестезіолог-реаніматор

1051pamiat

З 1960 року він був першим дитячим анестезіологом-реаніматором Дніпропетровської області. У 1967 році він стає організатором та ініціатором першого дитячого відділення анестезіології у Дніпропетровському регіоні та першого відділення дитячої реанімації (1977 р.).

Тридцять сім років Євген Прокопович очолював відділення анестезіології та реанімації (з 1967 по 2004 рр.). Двадцять років – позаштатний дитячий анестезіолог департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Також він є організатором регіональної служби з надання інтенсивної терапії за невідкладних станів у дітей. За час свого служіння в медицині підготував понад 50 дитячих лікарів-анестезіологів та безліч медичних сестер. Незважаючи на пенсійний вік, до останнього був лікарем-анестезіологом відділення гіпербаричної оксигенації.

Понад 25 років був консультантом з дитячої анестезіології по лінії екстреної медичної допомоги МНС (так звана санавіація) в обласних установах.

Панахида відбудеться у неділю, 25 лютого о 12.00 у Спасо-Преображенському кафедральному соборі, за адресою м. Дніпро, площа Соборна, 1.

Джерело: "Наше Місто"