У Дніпрі працюють Пункти незламності у закладах позашкілля 

FC9C1A5E-27E8-4B56-9C9D-3AF25CA19162

У Дніпрі продовжують облаштовувати Пункти незламності. Додатково до тих, що вже є на базі районних адміністрацій, 40 шкіл, у метро, закладах соціального захисту вони працюють  й у закладах позашкільної освіти у різних районах міста. Усі чотирнадцять пунктів на базі закладів позашкілля мають генератори для автономного забезпечення електроенергією, повідомляє Gorsovet.

EDA4EAC1-CD0C-4361-9380-261813C60A02

Передусім облаштували їх там, де є укриття. Також готуємо до відкриття ще нові локації. Відвідувачі є. Кожного дня їх різна кількість. Переважна більшість таких закладів знаходяться безпосередньо у житловій забудові. Тож людям зручно сюди приходити, а особливо з дітьми, де вони можуть погратися у дитячій зоні чи куточку. Є кімнати для матусь із маленькими дітками, щоб зручно було покормити дитину чи поміняти підгузки тощо. Педагоги усіляко допомагають з тими питаннями, з якими до них звертаються люди, - розповіла директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Дар’я Біла. 

Два Пункти незламності облаштували на базі дитячо-юнацького центру «Штурм». 

У нас є декілька зон, зокрема й там, де можна підзарядити гаджети, скористатися чайником, аптечкою, посидіти й зігрітися. Також облаштовано дитячий куточок. Тож з радістю відкриті для відвідувачів, – підкреслила заступниця директора дитячо-юнацького центру «Штурм» Вікторія Таніч. 

63E251C9-74C8-4E0F-A8C5-BC692459B3AA

Водночас, заступник директора згаданого центру Ігор Шаламаєв додав:

Один із пунктів нашого закладу готовий прийняти до 170-ти осіб, інший - до 70-ти. 

Наталя та Поліна Музолевські прийшли сьогодні до одного із Пунктів незламності на базі центру «Штурм». 

Донька відвідує цей центр, тому знали, що тут працює такий пункт, куди можна прийти, щоб підзарядити телефони. Сьогодні, власне, і виникла така потреба. Дуже важливо, що у сьогоднішніх реаліях є такі пункти, - наголосила пані Наталя. 

Пункт незламності працює і в Центрі позашкільної роботи № 1, що на житловому масиві Тополя. 

Під пункт облаштували дві кімнати, які можуть вмістити 80 осіб. До нас можна прийти зігрітися, попити чаю, зарядити гаджети. Зробили зону і для матерів із дітьми. За бажанням, відвідувачі можуть долучитися до плетіння маскувальних сіток, які передаємо військовим. Наш пункт працює щодня без вихідних, - додала директорка позашкільного навчального закладу «Центр позашкільної роботи № 1» Людмила Михайлова. 

Адреси Пунктів незламності на базі закладів позашкільної освіти:

незлнезл1