У Дніпрі презентували особливу мапу, яка стала рекордсменкою в Україні

417513475_737546651818562_4683764197789743379_n

Нещодавно, 3 березня, у дитячій обласній бібліотеці у Дніпрі відбулася презентація особливої мапи, яка стала рекордсменкою в Україні. Мапа «Обійми» була створена як символ єдності України перед Днем Незалежності у 2023 році, – передає «Наше Місто» з посиланням на Дніпропетровську обласну бібліотеку для дітей.

Головними організаторами цього волонтерського проєкту, який отримав назву «Обійми», стала Оксана Муравльова. У створенні цієї унікальної мапи взяли участь 60 майстринь. Дніпрянки Ірина Корінь, Наталія Курпай та Ольга Бульдович виготовили 50 мінімотанок для даного проєкту. Частина їх була використана для створення самої мапи, а інші були передані на благодійність.

На величезний дерев’яний пазл-мапу України було прикріплено ляльки мотанки, які чимось дотичні до конкретної області. Організатори проєкту збирали ляльки з усієї країни понад місяць.

Під час виставки у Дніпрі модератор Айна Кирпичова розповіла відвідувачам історію створення кожної мотанки. Родзинкою заходу став майстер-клас від Народної майстрині України зі створення власної ляльки-мотанки Наталії Курпай.

Загалом ця мапа, створена переселенцями з Донеччини, встановила рекорд України. Її вперше було презентовано у Бережанах на Тернопільщині. Потім ціллю організаторів було провезти всією Україною та передати мапу до музею Донеччини.

Відвідати презентацію можна завітавши до бібліотеки: вул. Сергія Єфремова, 9. Виставка триватиме до 17 березня.