У Дніпрі продовжує роботу безкоштовний соціальний проєкт “Університет третього віку”

photo_2024-01-05_16-00-13

У Дніпрі продовжує роботу безкоштовний соціальний проєкт «Університет третього віку», започаткований з ініціативи міського голови Бориса Філатова. Спортивний напрям в університеті – один із найзатребуваніших серед учасників.

Перевірити, як проводять заняття з оздоровчої руханки у парку ім. Шевченка, завітав директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Артем Нідєлько. Він 5 січня є черговим по місту.

«Цей напрям має неабияку популярність серед учасників УТВ.  Усі, хто приходить на заняття, в гарному настрої, позитивні та енергійні. Зараз руханка проходить на 2-х локаціях. Тричі на тиждень у парку Шевченка та один раз –  на ж/м Ломівський.  Наші пенсіонери з нетерпінням чекають кожне заняття», – підкреслив Артем Нідєлько.

Він також додав: «З початку цього року учасники УТВ почали активно приходити, аби оновити свої анкети в університеті. Це потрібно зробити, тож запрошуємо прийти за адресою: вул. Старокозацька 40-Б. Це щорічна практика. На сьогодні учасниками УТВ є більше ніж 15 тис. людей поважного віку, з них тисяча – це ВПО. За 2023 рік до університету записалися 1 244 нові учасники. Уже маємо декілька нових слухачів і з початку нинішнього року», – сказав Артем Нідєлько.

Серед постійних відвідувачів руханки і пані Валентина. Про УТВ дізналася 8 років тому від подруг. Відтоді  не пропускає жодне спортивне заняття.

«Вони прищепили любов до спорту. Додають мені енергії, гарного самопочуття. З’явилося багато подруг, спілкування», – розповідає Валентина Сміюха.

Крім руханки, зараз в УТВ проходять заняття зі скандинавської ходьби. Групи збираються двічі на тиждень на ж/м Перемога-5 та у парку Глоби. Також у січні учасники УТВ можуть відвідувати лекції з психології, культурології, тематичні літературні перегляди та обговорення фільмів.

 

За матеріалами ДніпроTV.