У Дніпрі пройшов фестиваль спортивних бальних танців

maxresdefault - 2024-05-21T034830.080

У Дніпрі відбувся Всеукраїнський фестиваль зі спортивних бальних танців. Учасники з різних міст України змагалися між собою за звання найкращих танцівників. Оцінювало виступи професійне журі, переможців очікували подарунки. Вже 15 років поспіль Дніпро зустрічає спортсменів на цих змаганнях.

Пасадобль, танго та ча-ча-ча. У Дніпрі відбувся щорічний фестиваль «Feeriya super cup 2024». На паркеті змагалися учасники різних вікових категорій від малечі до дорослих. Діана і Дем’ян — брат та сестра — займаються танцями близько 10 років. Та попри досвід ретельно готувались до виступу.

«Серце колотається, але ти виходиш тільки на паркет і одразу все забувається, нуль якихось колихань. Танцюєш і заспокоюєшся. Нас тренер багато підтримує, налаштовує під час виступу. Якщо хтось втомився, ми такі – все, залишилось трошки, давай, ми зможемо, ми найкращі» , – розповідають учасники фестивалю Діана та Дем’ян.

Участь у фестивалі взяли учасники з багатьох міст країни.

«Нажаль через війну, коронавірус ми трішки змінюємо формат, він тоді був міжнародний, тому що до нас приїжджали учасники з різних країн, і судді, але нажаль зараз ми перейшли  більше на локальну форму проведення фестивалю», – каже директор фестивалю «Feeriya super cup 2024» Ваге Алавердян.

Як проходить оцінювання під час виступу, та на що звертають увагу, розказав суддя з Маріуполя Назар:

«Найголовніше – це форма, в якій знаходиться дитина, щоб тіло не було розслаблене, були чіткі лінії, чіткі завершені лінії. Потім відповідність музиці, дитина має показати мені музику, щоб отримати гарну оцінку».

Тренер Андрій підтримує дітей бадьорими словами та ділиться розповідями про свої невдалі виступи. Також додає, що для танцю вік не завада.

«Можна хоч і в 60, і в 70. В бальних танцях і в будь якому виді спорту немає ніяких рамок. Рамки тільки у нас в голові, – впевнений тренер Андрій Молоков.

Переможці змагання отримали подарунки, кубки та медалі.

Джерело: ДніпроTV