У Дніпрі пройшов гала-концерт «Яскраві діти Дніпра»

2-11

Серйозна підготовка, нерви батьків та фантастичні емоції дітей – так минув гала-концерт «Яскраві діти Дніпра». Вперше за три роки юні дніпряни виходять на сцену. Традиційні щорічні виступи перервала велика війна. Втім, діти не полишали тренувань і врешті змогли показати все, чого навчились.

У літньому театрі парку імені Шевченка на гала-концерт зібрались близько 700 (семисот) вихованців «Дитячо-молодіжного центру «ЛІДЕР», які представляють свої гуртки та напрямки. Показуватимуть, чого навчились за роки занять. Це перший такий масштабний виступ за останні три роки.

Серед учасників і 16-ти річний Владислав. Хлопець займається індійськими танцями 10 років. Впевнений, своїм емоційним номером точно підкорить публіку.

«Це дуже творче, мені подобається культура індійська, дуже подобаються їх танці. Я сам ставив собі номер, соло, воно називається Калі. Танець богині, це одна з форм шакті, яросна форма та вона така, сильна», – розповідає вихованець колективу «Сангіт» Владислав Косенков.

Також на цьому заході проводять майстер-класи.

Світлана Левченко – керівниця гуртка декоративно-ужиткового мистецтва, навчає дітей робити патріотичних лелек з ниток для в’язання.

«Лелека це символ України, тому ми їх робимо, і мотанка символ України, Вони приносять щастя та мир в Україну», – каже керівниця гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Світлана Левченко.

«Зі звичайних ниток можна зробити такий витвір мистецтва! Популяризація гуртка, це таке задоволення, вони роблять картини, є багато у нас таких виставок, багато робіт, але так це для майстер-класу ми вирішили зробити таке лелеченятко невеличке», – Світлана Левченко.

Тим часом захід у самому розпалі, десятки номерів позаду, а на сцену готуються вийти танцюристи, співаки і спортсмени.

Настрій у всіх піднесений. Діти радіють, батьки хвилюються, викладачі підтримують вихованців.

«Це направлено на те, щоб популяризувати як мистецтво, так і любов до нього, ми запрошуємо усіх дітей долучатися до наших гуртків до великої позашкільної сім’ї», – запрошує директор КЗПО «Дитячо-молодіжний центр «ЛІДЕР» ДМР Роман Нечепурук.

Атмосфера справжнього свята – це саме те розвантаження, яке так необхідне малечі в реаліях війни, кажуть у міському департаменті молодіжної політики.

«Сьогодні у Літньому театрі зібрано близько 700 вихованців закладу, які представляють свої гуртки, свої напрямки це в нас найбільший заклад позашкільної освіти із 12, Всього 12 напрямків позашкільної освіти, 11 представлені сьогодні закладами, це 41 гурток», – повідомив в.о. директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР Сергій Луденський.

Гала-концерт «Яскраві діти Дніпра» – це подія, яка об’єднала понад пів тисячі дітей, батьків і педагогів. Втім, вихованці гуртків після всіх емоцій і хвилювань, вже готуються до нових виступів.

За матеріалами ДніпроTV.