У Дніпрі пройшов відкритий Чемпіонат міста з рукопашного бою

o_1htjijimm77314vp1eg140b14j5a

У спортивному комплексі «Олімпійські резерви» у Дніпрі проходить відкритий Чемпіонат міста з рукопашного бою. Турнір об’єднує найсміливіших та найвправніших бійців у різних вагових категоріях та рівнях навичок. Змагання проходять у двох основних категоріях: індивідуальні поєдинки та командні змагання. Беруть участь діти, юнаки та дівчата від 6 до 15 років. Спортсмени показують свої вміння на татамі в розділі «легкий контакт» та «дозований контакт». 

Вихованка дніпровської дитячо-юнацької спортивної школи № 7 Марина Кучерява займається рукопашним боєм уже три роки. Дівчина на змаганнях посіла перше місце. 

«Звісно, дуже радію, що перемогла. Це вже сьомі мої змагання. Цим видом спорту вирішила займатися за власним бажанням», — каже Марина.

За словами заступника директора департаменту – начальника управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександра Осипова, у Чемпіонаті беруть участь близько  250 спортсменів із різних міст України: «Дніпро представляють вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи із відділенням рукопашного бою. Для переможців підготували призи від управління спорту та спонсорів. Усім спортсменам вдалих виступів!». Керівник міської федерації рукопашного бою Валентин Іващенко додав: «Готувалися до цього турніру. Велика подяка управлінню спорту департаменту гуманітарної політики міської ради за підтримку, можливість провести змагання у цій чудовій залі СК «Олімпійські резерви».  Переможці увійдуть до збірної команди Дніпра, яка представлятиме наше місто на Чемпіонаті України з рукопашного бою наприкінці травня».

За матеріалами ДніпроTV.