У Дніпрі провели зустріч з батьками учнів аварійної школи (ВИДЕО)

Screenshot_1004

Вчора у Дніпрі провели зустріч з батьками учнів аварійної ССЗШ № 22 у звязку з тимчасовим переведенням учнів до інших шкіл міста. 

У зв’язку з тим, що стан будівлі ССЗШ № 22 у Дніпрі визнано аварійним відповідно до технічного звіту і наразі виконується комплекс заходів щодо приведення будівлі до експлуатаційного стану, було прийнято рішення перевести початкові класи до будівлі СШ №13, середні та старші класи - до будівлі Гімназії №2 на час усунення аварійної ситуації в будівлі ССЗШ №22.

Під час карантину було перевезено меблі і кабінети готували до освітнього процесу. У одному з кабінетів СШ 13 під час перестановки меблів біля підвіконня батьки учнів та учитель 2-го класу помітили цвіль. Наразі проходять роботи з утеплення фасаду школи, а в п'ятницю ввечері у зв'язку з потеплінням почав танути сніг і вода потрапила до приміщення, тому сьогодні вирішується питання з підрядною організацією щодо усунення недоліків. Спільним рішенням з батьківською громадськістю прийшли до висновку, що клас буде навчатись за допомогою дистанційних технологій, а департаментом гуманітарної політики проводитимуться ремонтні роботи у кабінеті. Після виконаних робіт учні будуть навчатись у кабінеті у звичайному режимі.

У гімназії №2 готується приміщення для гардероба, яке не було передбачено у будівлі.

Директор департаменту особисто перевірив стан кожного кабінету у СШ №13 та Гімназії №2, вказав на недоліки, які найближчим часом буде вирішено.

 

 

Подписывайтесь на Горсовет в Facebook