У Дніпрі ще одне нежитлове приміщення повернули до до комунальної власності

почер

У Дніпрі ще одне нежитлове приміщення витребувано з незаконного володіння і повернуто до комунальної власності міста. Йдеться про приміщення по вул. Замполіта Бєляєва, 4 (загальна площа 373,8 кв. м), повідомляє Горсовет.

почер1

За словами начальниці відділу захисту інтересів територіальної громади міста у сфері земельних відносин управління представництва та захисту інтересів територіальної громади міста у судах загальної юрисдикції департаменту правового забезпечення Юлії Олійник, міській раді стало відомо, що на підставі рішення Бабушкінського районного суду ще у 2004 році було зареєстровано право приватної власності на згадане нежитлове приміщення. Однак спірне нерухоме майно належить до комунальної власності, тобто його власником є територіальна громада і це підтверджено рішенням Господарського суду від 2 серпня 2018 року та рішенням Дніпровської міської ради від 20 лютого 2019 року № 34/42. 

«Також було виявлено, що це нерухоме майно неодноразово було відчужено. Про це свідчать записи у Державному реєстрі речових прав. Тому міська рада подала позов до Амур-Нижньодніпровського районного суду щодо витребування від фізичної особи цього приміщення. Суд першої інстанції ухвалив рішення на користь міської ради. Проте громадянка-відповідачка подала апеляційну скаргу і Дніпровський апеляційний суд скасував рішення, яке було на користь міськради. Урешті, 3 травня цього року Верховний суд України ухвалив остаточне рішення по справі – залишити рішення суду першої інстанції без змін і скасувати рішення Апеляційного суду. Рішення Верховного суду вже набуло законної сили й оскарженню не підлягає», – зазначила Юлія Олійник. 

Загалом за останній період Дніпровська міська рада до комунальної власності територіальної громади міста повернула: 14 нежитлових приміщень (загальною площею 1 249,8 м2); 27 житлових приміщень (загальною площею 1 111, 09 м2); 12 земельних ділянок (загальною площею 29,1232 га).

Нагадаємо, раніше ми писали Що відбувається у Павлоградському районі: з`явились подробиці (Відео) Ракетний удар по Новомосковському районі забрав життя трьох людей, - Резніченко