У Дніпрі сусід-плюшкін розвів безлад у багатоповерхівці

6-1

Таргани вже падають на голову. А все через те, що сусід влаштував зі своєї квартири – сміттєзвалище. Це історія одного з будинків у Дніпрі. Жителі вже не знають, як вплинути на свого горе-сусіда. Натомість чоловік запевняє, збирає вторсировину, аби віддати на переробку та заробити собі на їжу. 

Мухи, таргани, пліснява, грибок та безліч інфекцій. Нагромадження сміття в оселі може мати серйозні негативні наслідки,  що стосуються здоров’я та безпеки людей. В одному з районів міста мешканці тривалий час намагаються розв’язати проблему накопичення сміття в квартирі сусіда.

Те, що житло сусіда перетворюється на сміттєвзвалище, Наталя помітила ще кілька років тому. Але з часом ситуація ставала все гіршою.

«До такої міри все завалено, що ці таргани вже падали нам на голову. Я мешкаю під ним, на п’ятому поверсі. Оце, якщо спиш вночі, то воно все тобі падає на голову», – каже мешканка будинку Наталя Дорошенко.

Піднявшись на поверх, де мешкає сусід, одразу відчувається різкий сморід і біля дверей у квартиру помітно безліч мух. Чоловік був вдома і навіть відкрив двері журналістам.

Це дуже важливо, бо дуже багато мешканців на даний час жаліються» І в цей час він відкриває двері, відходячи в сторону. Там лізе купа тарганів.

«- У мене в квартирі повний безлад.
– А чому саме, скажіть? Навіщо ви накопичуєте сміття?
– Ну потому что я сдаю вторсырьё. Мне больше нет на что жить.»

Далі чоловік каже, що у нього відсутні документи, які підтверджують, що він власник цієї оселі та запевняє, що паспорт також загубив. З родичами зв’язку немає, бо вони, за словам чоловіка, десь за кордоном.

«Фактично мені треба документи відновити. А документи мені відновити – це заплатити треба штрафи, а там черга. У меня грошей на штрафи немає. Я збираю вторсырье, щоби поїсти», – пояснює мешканець будинку Сергій Михайлович.

Сусіди розповідають, ще до війни племінниця зробила ремонт в його оселі. Вивезла усе сміття. А це близько трьох КАМАЗів. Встановила нові вікна та замінила труби у стояку. Та через короткий час він знову наніс мотлох у квартиру. Мешканці неодноразово зверталися за допомогою до департаменту житлового господарства та поліції.

«Власник та наймач квартири зобов’язаний дотримуватися вимог нормативно-правових актів у сфері житлово-комунальних послуг, пожежної і газової безпеки, санітарних норм і правил. На жаль ми цього не бачимо. Людина не дотримується. Більше ніякої відповіді не було», -розповідає мешканка будинку Ірина.

Поліція теж не змогла вирішити це питання.

«Під час неодноразових стуків у двері, їх ніхто не відчинив. Встановити, хто саме проживає за цією адресою, не вдалося. У разі встановлення громадянина, який мешкає за даною адресою, його буде притягнуто до відповідальності згідно законодавства України», – розповідає Ірина.

Мешканці планують знову звертатись до дільничного, щоб встановити особистість і документи сусіда. Якщо цього не буде зроблено, то підуть скаржитись в суд.

 

За матеріалами ДніпроTV.