У Дніпрі та області дослідили якість питної води: що відомо

qrw99cyldicofwiautyeensr9dxao8fe-1060x596-1 (1)

Фахівці ретельно стежать за якістю питної води, що постачається мешканцям Дніпра та області. З 29 березня по 4 квітня було проведено дослідження 150 проб води. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ.

Мікробіологічні показники
Всі досліджені проби відповідають встановленим нормативам за мікробіологічними показниками. Це означає, що вода безпечна для вживання та не несе ризику для здоров’я людей.

Фізико-хімічні показники
За фізико-хімічними показниками 99 проб води виявлено відхилення від нормативів. Проте, важливо зазначити, що ці відхилення знаходяться в межах багаторічних значень для даної території і не свідчать про аномальні зміни.

Інформування про результати досліджень
Інформація про результати лабораторних досліджень питної води направляється керівникам об’єктів водопостачання, органам місцевої влади і самоврядування, а також Держпродспоживслужбі.

Рекомендації
Незважаючи на те, що вода відповідає нормативам, рекомендується вживати її після кип’ятіння, особливо для дітей та людей з ослабленим імунітетом. Також можна використовувати фільтри для доочищення, щоб покращити смак та запах води.

1- (3)2- (3)