У Дніпрі третій день відключення поза графіком

IMG_20230114_063858

Графіки стабілізаційних відключень, які складені раніше, наразі не діють. Про це повідомила приватна енергетична компанія ДТЕК, посилаючись на перевищення поточного споживання електричної енергії понад дозволений НЕК "Укренерго" ліміт.

 

За інформацією ж приватної енергетичної компанії ЦЕК станом на 06:00 застосовуються відключення споживачів I черги згідно з затвердженим графіком.

 

 

Прохання до всіх розумно споживати електроенергію, вмикати електроприлади почергово і лише за необхідності. Це допоможе мінімізувати навантаження на енергосистему України та повернутися до стабілізаційних графіків відключення. 

 

 

 

Як тільки енергетичні компанії повернуться до стабілізаційних відключень Вам у нагоді стануть графіки погодинних планових відключень, з якими можна познайомитися на сайтах комерційних компаній:      

 

- якщо ви абонент ДТЕК – https://www.dtek-dnem.com.ua/ua/shutdowns;    

 

- якщо ви абонент ЦЕК – https://cek.dp.ua/index.php/nashi-novyny/754-timchasovi-grafiki-pogodinnikh-vidklyuchen.html.    

 

 

Подача тепла у медичні заклади міста та на інші об’єкти критичної інфраструктури на особистому контролі міського голови Бориса Філатова. За його розпорядженням всі служби переведенні на цілодобовий посилений режим роботи.

 

 

Бригади КП «Теплоенерго» працюють невпинно. Напередодні пізно ввечері стався порив на тепломережі. Була зупинена районна котельня і перекрито подачу тепла по вул. Фосфорна, що забезпечує теплом біля 70 будинків. Оперативна робота наших комунальників дозволила відновити роботу котельні. Поки без опалення лише один будинок по вул. Волинська, 11. 

 

 

Продуктивна робота тепловиків дозволила у лічені години усунути аварійну ситуацію і по вул. Криворізька, 22. Жителі будинку також з теплом.

 

 

По вул. Театральна, 5 на теплотрасі стався другий за добу порив. Аварійні бригади докладають максимум зусиль, аби якнайшвидше виконати роботи і знову відновити подачу опалення жителям будинку.

 

Всі інші об’єкти КП «Теплоенерго» станом на 06:00 працюють і подають опалення у оселі городян.

 

Всі об’єкти КП "Коменергосервіс" та КП “Жилсервіс Дніпро” також у роботі і забезпечують опаленням абонентів своїх підприємств.

 

Проте нагадаємо, що у місті додатково застосовуються екстрені відключення електроенергії , тож ситуація може змінюватися миттєво.

 

Щодо роботи КП «Дніпроводоканал».

 

Всі підвищувальні насосні станції (ПНС) на 06:00 працюють у звичному режимі.

 

Наразі КП “Дніпроводаканал” протягом доби виконав всі аварійні роботи по просп. Дмитра Яворницького, 47, просп. Петра Калнишевського, 70 , по вул. Мільмана, 87, по вул. Спогадів, 313. Жителям понад 20 будинків водопостачання було повернуто протягом декількох годин.

 

Окрім того, наші комунальники усунули 43 засмічення на мережах водовідведення, а також ліквідували 12 пошкоджень на мережах водозабезпечення.

 

 

КП «Дніпроводоканал» у зв'язку з аварійними та екстреними відключеннями електроенергії працює цілодобово, аби була можливість відновлювати роботу підвищувальних насосних станцій (ПНС) у будь-який час доби.

 

 

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Це допомагає їм оперативно та якісно проводити як аварійні, так і поточні ремонти на мережах водопостачання, водовідведення та теплопостачання.

Ситуацію з роботою трансформатора ДТЕК на одному з ТП Індустріального району вдалося вирішити. Світло має бути у абонентів за адресами :

- вул. Вологодська, 120, 124, 124-а, 126, 126-а, 128, 130, 132, 137, 139;  

- вул. Далекосхідна, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143;  

- вул. Одеська, 2, 4, 6, 8;  

- вул. Всеволода Нестайка, 1, 3, 4, 6, 7, 9;  

- вул. Травнева, 1-5, 7, 9;  

- вул. Холодильна, 4, 6, 8, 12, 12-а. 

 

 

Усі проблемні ситуації з подачею води та тепла в будинки дніпрян міська влада тримає на контролі та вирішує у найкоротші терміни.

 

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(056) 732-12-12

(095) 732-12-12

(096) 732-12-12 

(073) 732-12-12

 

 

ГРОМАДСЬКА РАДА ІНФОРМУЄ

 

Як повідомив голова Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан, протягом доби оброблено 990 звернень.

 

 

Звернення надійшли як у телеграм-канал Геннадія Корбана, так і на гарячу лінію Штабу Взаємодопомоги при Громадській раді. 

 

Найбільше звернень традиційно стосувалися світла (730). На другому місці – тепло (189). 

 

 

Голова Громадської Ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан повідомив, що усі великі котельні та насосні станції вже обладнані генераторами. Це допомагає проходити екстрені відключення без масштабних втрат тепла і води. Міська влада також планує обладнати генераторами електробудинки, яких близько 300.

 

 

Також міська влада складає список доріг для відновлення. Сподіваємося, що у цьому році, згідно обіцянок Кабміну, це стане можливим. 

 

 

Сьогодні в Дніпрі оголошено екстрені відключення світла, про які вранці повідомили обидві комерційні енергетичні компанії – як ДТЕК, так і ЦЕК. 

 

Втім, судячи з повідомлень дніпрян, наразі їх вимикають переважно за графіками. Хоча кілька адрес повідомили про відсутність світла більш, ніж сім годин поспіль подекуди із кількахвилинним включенням у проміжку – зокрема, це вулиці Амурська, Бурштинова, Запорізьке Шосе, ж/м Калиновий, пров. Орловський, вул. Репіна, вул. Софії Ковалевської та інші. 

 

Світло: 

 

Дівоча, 8-а: наразі світло є. 

 

Максима Дія, 8: для обстеження направлено бригаду міської аварійної служби. 

 

Вода: 

Калинова, 1; Осіння 9, 9-а; пр. Слобожанський 40-б; Яскрава 9, 17: аварія на ПНС на вул. Богдана Хмельницького, працює аварійна бригада. 

 

Тепло: 

Алана Шепарда, 11-б: течію на вулиці усунуто.

Дякуємо КП "Теплоенерго". 

 

Богдана Хмельницького, 2: тепло повернуто.

 Дякуємо міській аварійній службі. 

 

Криворізька, 2: міська аварійна служба замінює 15 метрів труби. 

До сьогодні має завершити. 

 

Проспект Лесі Українки, 1: систему опалення розповітрено, тепло є. 

 

Робоча, 87: необхідна заміна засувок на теплотрасі. 

16 січня з абонентами зустрінуться для обстеження представники КП "Теплоенерго". 

 

Тополя 2: мешканка жилмасиву Марина надіслала 6 локацій оголеної теплотраси.

 З 16 січня фахівці КП "Теплоенерго" займуться відновленням ізоляції труб. 

 

Янгеля 22: прорив теплотраси під землею. Проблему усунуто під час зупинки котельні за графіком відключень.

 Дякуємо КП "Теплоенерго". 

 

Каналізація: 

Криворізька, 26-29: течію на вулиці усунуто. 

 

ЖКГ:

Богомаза, 188-а: згорів мотор відкриття дверей ліфту. Будинок ОСББ. 17 січня мають проблему вирішити.  

 

Соціальна підтримка: 

Фабрично-Заводська, 20: мешканці дякують департаменту соцполітики за теплі пледи.

 

 

Звернутися у Телеграм-канал Геннадія Корбана можна за посиланням: 

https://t.me/korbanofficial/  

пошта [email protected] 

Телефони гарячої лінії Штабу Взаємодопомоги: 

(095) 816-39-11   

(093) 261-32-25   

(063) 402-79-56   

(063) 681-61-82   

(068) 638-28-48  

 

з 09:00 до 17:00, понеділок – п’ятниця.