У Дніпрі трирічна дитина втекла з дитсадка

maxresdefault (98)

Мати була в шоці, коли побачила свого сина перед будинком у легких капцях. Вона була впевнена, що малий знаходиться у дитсадку. А вихователі навіть не помітили зникнення трирічного Діми. Хто відповість за недбалість і чому треба перевіряти ліцензії при вступі у дитсадок? Спеціальний репортаж ДніпроTV.

Ранок 28-го лютого для Юлії Шибко розпочався з неочікуваного стукоту у ворота. Жінка ледь не зомліла, коли побачила 3-річного сина. Вона була впевнена, що малий – у дитсадку.

“Чую стук, сильний стук, я думаю хто це може стукать, вибігаю і бачу: тоненькі ніжки через решітку. І коли я побачила його тапочки з м’ячиками я зрозуміла, що це мій Діма, і все, я вийшла, побачила сині губи, він стоїть труситься”.
Шокована мати одразу написала повідомлення в батьківський чат.

“Я кажу, якщо ви хочете поліцію – то поліція буде. Вона сказала “давайте”. Була викликана поліція, написана заява, ми звернулися в усі служби куди можна, Ювенальну службу. Їх одразу викликали на розмови та допити. Через 3 години вона написала, що садок закривається, прийдіть заберіть речі”.
Шлях від дому до садочка проходить через стоянку вантажівок і невеликого озера, біля якого тоді палав очерет. Але Діму це не злякало, бо хотів додому.

Ми вирішили навідатись до садочка та поспілкуватися з директоркою. Виявилось, в нього дивне розташування – поряд із заправкою та стоянкою.

Але чи можна назвати декілька кімнат приватним дитсадком? Юлія визнала, що не поцікавилась тим, чи є в закладу ліцензія. Вона не підписувала жодних документів. Але платила за перебування сина в так званому дитсадку 300 гривень за пів дня. Як результат – керівництво навіть не вибачилось за прикрий інцидент.

Вірогідно, на момент перебування дітей у садочку, ліцензії не було. Зі слів пані Наталії, її тільки намагаються отримати. Коли ми завершили зйомку, нам на хвіст сів автомобіль, водій нас сфотографував. Мабуть, намагався залякати. За нашою інформацією, автомобіль зареєстрований на виховательку Діми.

Ми подали офіційний запит до департаменту освіти облдержадміністрації та до поліції. В наступних випусках новин повідомимо про результат і обов’язково продовжимо цю тему. 

Джерело: ДніпроТВ