У Дніпрі триває навчання нової групи майбутніх водіїв тролейбусів і трамваїв 

IMG_0124

У Дніпрі майбутні водії тролейбусів і трамваїв опановують свої професії у Навчально-виробничому центрі, створеному у 2019-му році при комунальному підприємстві «Дніпровський електротранспорт», повідомляє Gorsovet.

За цей час випустили понад 220 водіїв трамваїв і тролейбусів. Наразі триває сьома хвиля навчань. У цій групі 20 учнів навчаються на водія тролейбусів та 20 — на водія трамвая. Вони проходять не лише теоретичний матеріал, а й практику. Навчання триває 3,5 місяці. Воно цілком безкоштовне. Окрім того, учням виплачується стипендія у розмірі 6 тис. грн, - розповів провідний фахівець комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» Нікіта Керенцев.

Водій-інструктор Євген Руденко розповідає:

В усіх учнів є бажання навчитися нової професії. Звісно, вивчаємо правила дорожнього руху, спецчастини, поводження з контактною мережею і, власне, керування тролейбусом. Спочатку їздимо територією депо, а згодом - виїжджаємо й на маршрути міста. 

Олексій Пономарьов родом із Сєвєродонецька, а нині мешкає у Дніпрі і навчається на водія тролейбуса. 

З переїздом так трапилось, що й фах потрібно було змінити. Побачив оголошення у тролейбусі, що стартують курси, і одразу записався на навчання, — зазначив чоловік. 

На водія тролейбуса навчається й Тарас Савічов:

Записався на курси, побачивши оголошення. Вирішив для себе: чому б і не спробувати, адже це перспективна професія, стабільна зарплатня, повний соцпакет. Габарити тролейбуса не лякають — схожий на автівку, тільки трохи більший. 

Записатися до нової групи навчання на водіїв трамваїв і тролейбусів можна за телефонами: 093-459-54-83, 373-92-13.

IMG_0131IMG_0128IMG_0129IMG_0127IMG_0126

Нагадаємо, за завданням міського голови Дніпра Бориса Філатова комунальники ліквідували аварійну ситуацію по вул. Титова.