У Дніпрі триває підготовка до холодів. На правому березі облаштовують колонки та бочки з технічною водою

IMG_7267

Для забезпечення мешканців водою на лівому та правому берегах Дніпра, встановлюють місця з водяними колонками та бочками з технічною водою. Кожна з цих колонок оточується благоустроєм для зручності користувачів. Наприклад, на правому березі працює колонка біля вулиці Набережна Перемоги, 120.

«Воду мешканці ближніх будинків можуть качати вже, якщо потрібно. Також користуватися можна і під час екстрених відключень світла. Вода там буде завжди. Нині на правобережжі міста 42 колонки вже готові для користування», — підкреслив представник КП «Дніпроводоканал» ДМР Ян Майдан. 

А от бочки з технічною водою стоять у приміщеннях. Одна з них у НВК № 33. «Вона у відкритому доступі. Якщо будуть тривалі відключення світла та не буде водопостачання – біля нашого пункту незламності (у НВК № 33, — ред.) стоятиме бочка», — запевняє заступниця директора з навчально-виховної роботи НВК № 33 Ольга Ігнашева. 

«Бочка розрахована на 2 тонни технічної води. Наголошую, що це – виключно вода для технічного користування. На правобережній частині міста вже підготовлені для користування 86 бочок», – підсумував представник КП «Дніпроводоканал» ДМР Олександр Ковалевський.

Отже, у місті Дніпро встановлено 93 водяні колонки та 86 бочок з технічною водою для мешканців міста в разі можливих перебоїв з централізованим водопостачанням.