У Дніпрі триває підготовка до зими: на черзі парки міста

2022-10-25 13.36.41

Парки Дніпра почали активно готувати до зимового сезону. Серед основних моментів – обгортання хвойних дерев, внесення добрив для газонів, перевірка справності та готовності снігоприбиральної техніки, повідомляє Gorsovet.

2022-10-25 13.35.59

Щороку наше комунальне підприємство «Міська інфраструктура» проводить багато роботи до зимового періоду, яку плануємо ще влітку. Сьогодні спускаємо системи поливу, тобто видуваємо стисненим повітрям залишки води, аби взимку вона не замерзла у самій системі. Також це убезпечить автоматичну систему поливу від розривів під час перепадів температури повітря. Готуємо до холодів і зелені насадження: живимо добривом газони та підвʼязуємо всі хвойні дерева, що убезпечить їх від зламаних гілок під час рясних снігопадів. Крім цього, нашим працівникам уже видаємо теплий зимовий одяг для роботи в парках», – зазначив директор КП «Міська інфраструктура» ДМР Олексій Тесля. 

Олексій Тесля

Наразі роботи з консервування систем поливу проходять у парку Пісаржевського. Там є 52 зони, в яких розташовані автоматичні контролери. 

2022-10-25 13.36.08

Щодо снігоприбиральної техніки, то наразі вона повністю підготовлена до зими. Для працівників напоготові необхідний інвентар. Крім цього, завозимо посипальну суміш. Наразі на складах парків нашого КП близько 90 тонн піску та 30 тонн відсіву. За потреби будемо довозити, і таким чином можемо казати, що до зими парки нашого підприємства готові майже стовідсотково», – розповів  головний інженер КП «Міська інфраструктура» ДМР Сергій Власенко.

Сергій Власенко

2022-10-25 13.35.01

Раніше ми писали, У центрі Дніпра масштабна пожежа майже повністю знищила житловий будинок

Поліція Дніпропетровщини знов зафіксувала злочини окупантів

Вдома на нього чекала мати: у бою з окупантами загинув хлопець із Дніпропетровської області