У Дніпрі триває реформа старшої школи: як це відбувається
![reforma-starshoi-shkoly](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2024/03/07/1709790277-3mygt/conversions/reforma-starshoi-shkoly-amp.jpg)
В Україні триває реформа старшої школи. А це означає, що після закінчення 9-го класу школярі мають обирати, куди йти далі. Як саме відбувається перехід з гімназій до ліцеїв у Дніпрі, з’ясовували журналісти «Нашого міста».
Школи стали гімназіями та ліцеями
Ще декілька років тому все було зрозуміло та просто. Хто хоче вчитись у школі до 11-го класу, той після 9-го пише заяву до 10-го класу. Хто не хоче – йде здобувати середню спеціальну освіту. Але реформа все змінила. Тепер всі школи в Україні діляться на гімназії та ліцеї. У гімназіях навчання відбувається до 9-го класу включно. А ось академічні ліцеї мають право не тільки надавати освітні послуги тим, хто ходить до них, починаючи з першого чи будь-якого іншого класу, але ще й здійснювати додаткові набори до профільних класів.