У Дніпрі в парку Зелений Гай відкрили будинок «Догори дриґом»

6 (1)

У парку Зелений Гай відкрили новий атракціон – будинок «Догори дриґом». Це перший атракціон такого типу у Дніпрі та четвертий в Україні, повідомляє Gorsovet

КП «Міська інфраструктура» ДМР постійно оновлює парк Зелений Гай цікавими локаціями: два роки тому відкрили парк динозаврів, а рік тому почав функціонувати спортивний клуб «Агресор». І от сьогодні маємо популярний у світі атракціон-будинок «Догори дриґом». Загалом намагаємось втілювати у парках різні ідеї атракціонів світового рівня і таким чином пропонуємо працювати у нас підприємцям. Тож ми впевнені, що і цей атракціон беззаперечно стане ще одним туристичним магнітом на мапі Дніпра», – зазначив директор КП «Міська інфраструктура» ДМР Олексій Тесля. 

1 (3)

Площа споруди близько 50 кв. м, заввишки 6 метрів, має 2 поверхи. Гостей міста зустрічає затишна вітальня. Крім цього, у будинку облаштована спальня, кухня та санвузол, а меблювання кімнат там – догори дриґом.

15 (1)

27

У цьому будинку розміщені всі побутові предмети та меблі, які потрібні для життя кожній людині. Але є нюанс – вони у перевернутому вигляді. Таким чином кожен гість може отримати круті відчуття, а також зробити класні фото на пам'ять. Такі будинки, окрім України, розташовані у Туреччині, Польщі, Німеччині, Америці та в інших країнах світу», – зазначив адміністратор будинку «Догори дриґом» Микита Хлистун. 

2 (3)

Відчути гравітаційний переворот та зробити класні фото завітали Ірина Олександрівна та її семирічний онук Євген.

3 (1)

Дуже вразив будинок, надзвичайні відчуття та емоції отримали. І дуже дивно все це бачити догори дриґом, бо ми звикли бачити всі ці предмети якраз навпаки. Таке відчуття, що потрапили в казку», – поділилась пані Ірина. Її ж онук додав: «Здивувало все у цьому будинку. Особливо унітаз, який був догори дриґом та дуже мене повеселив». 

Спробувати походити по стелі та отримати приємні емоції можна щодня у парку Зелений Гай (праворуч від центрального входу) з 10:00 до 18:00. Вартість квитка від 120 до 150 грн. Дітям до 3 років вхід – безкоштовний.

27

Раніше ми повідомляли, Поліція встановила серійного крадія товарів з магазинів у Новомосковську.

В Україні стартує благодійна акція «Здай кров – врятуй життя»

Відбувся черговий обмін - вдалося звільнити 45 воїнів ЗСУ