У Дніпрі важливість схвалення Космічної програми розуміють без додаткових аргументів, - Дмитро Кисилевський

IMG_20221105_100547_491

Про це пише Gorsovet.

Нинішня війна лише підкреслила необхідність космічних технологій не просто для розвитку, а для виживання нашої країни. Зайве говорити, скільки життів українців врятували вчасно отримані супутникові знімки. Але й поза воєнним контекстом очевидно, що космічні технології – це те, що відрізняє сировинні, бідні країни 3-го світу від сучасних розвинених країн. Україна, на щастя, все ще має ці технології. І наш обов’язок – їх зберегти і розвинути, - відзначив Дмитро Кисилевський на своїй сторінці у Facebook.

Дмитро Киселевський також повідомив, що програма, прийнята в першому читанні, була підготовлена урядом і Космічним агентством ще до вторгнення 24 лютого. Тому зараз Парламент напрацьовує зміни до другого читання, щоб пріоритети космічної програми і строки її реалізації відповідали викликам, які стоять перед Україною.

Верховна Рада схвалила в першому читанні Загальнодержавну цільову науково-технічну космічну програму. Вона передбачає довгострокове державне планування розробки космічних технологій і реалізації проектів в космічній сфері. Про це повідомив народний депутат Дмитро Кисилевський.