У Дніпрі відбудеться прем’єра вистави «Тваринні інстинкти»

maxresdefault - 2024-03-30T042048.279

Схожість тварин з людьми. Дніпровський театр «ДРАМіКОМ» запрошує глядачів на прем’єру. У виставі за п’єсою американського драматурга світового рівня Дона Нігро, актори покажуть глядачам спільне між тваринами та людьми. Перший показ відбудеться вже 12 квітня.

«Тваринні інстинкти» – сучасна вистава жанру трилер, яка торкнеться кожного, бо грається при зачиненій завісі, аби глядачі більше прониклись історіями кожного героя. П’єса побудована, як 10 окремих епізодів, це 10 історій тварин.

Актор Олексій Клейменов грає невизначену істоту. На сцені кажан, з одного боку тварина, але й нібито і птах, бо має крила.

«Ми ж актори, ми не вивчаємо, ми перевтілюємось. У нас і вистава така в стилі секонд-хенд. Відчуйте себе в іншій шкурі, в шкурі корови, яку ведуть на забій. Незважаючи на те, що ми граємо тварин, ці історії – людські. Сподіваюся, ви це зрозуміли. Це людина, яка не хотіла воювати, але потім стала вбивцею», – розповідає актор театру Олексій Клейменов.

Образи тендітних та сексуальних кішок грають дві актриси Діана Данилюк та Олександра Ковальчук. Розповідають про характер своїх персонажів.

«Кішки – це жінки, які полюбляють чоловіків і кохання з чоловіками. Мій персонаж – це доросла, освідчена кішка, яка вже багато чоловіків на своєму шляху бачила, спробувала», – каже актриса театру Діана Данилюк.

Втім дівчата запевняють, вони грають не тварин, а людей з інстинктами своїх персонажів.

Артур Данилюк та Ілля Миргородський сьогодні не показували своїх персонажів, були допоміжними героями. Втім, хлопці на виставі все ж здивують вибагливого глядача.

«Майже у кожної людини є мрія, і вона на кожну людину може вплинути. Що все-таки, не дивлячись на проблеми, якісь перешкоди треба ламати, стіни і рухатись вперед і далі», – зазначає актор театру Ілля Миргородський.

Директор та художній керівний театру Сергій Мазаний каже, автор п’єси Дон Нігро дав дозвіл на безкоштовне використання його текстів через війну в Україні.

««ДРАМіКОМ» сьогодні хоче запропонувати глядачеві поговорити саме про ту таємну шафу, яка у кожного у нас є. Це шафа, де ми ховаємо всі свої секрети, всі свої якісь маски, всі свої таємні речі, які ми не хочемо, щоб хтось бачив», – каже директор-художній керівник театру «ДРАМіКОМ» Сергій Мазаний

Поставив п’єсу на сцені Драмікому режисер Антон Меженін. Розповідає, хотів показати сутність людей в образах тварин.

«Саме ця вистава буде відповідати всім природним, фізіологічним запитам. Розшифрую: ми сприймаємо світ емоційно, і тому ми робимо виставу надзвичайно емоційною. Буває, що комусь не подобається, але це емоційне світосприйняття, де говориться про секс, про смерть, про такі дуже-дуже емоційні речі», – розповідає режисер Антон Меженін.

Історію життя кожної тварини-людини можна побачити вже 12-го квітня у Драмікомі. Квитки на прем’єру можна купити у касі театру та в інтернеті.

Джерело: "ДніпроТВ"