У Дніпрі відбулась прем’єра вистави «СНЕ. Майже біблійна історія» у виконанні Театру ДГУ

o_1hur99d4d1k9koc95bhr1j1mr01np

У Дніпрі в Дніпропетровській філармонії ім. Л. Когана відбулась прем’єра вистави «СНЕ. Майже біблійна історія» Театру ДГУ. Події п’єси розгортаються у стародавньому Єгипті. Сюжет розповідає про Мойсея та євреїв, які перебували в єгипетському рабстві.

«Мені здається, що події цієї п’єси дуже перегукуються з сьогоденням. Це історія про те, як Мойсей побачив палаючий кущ у пустелі. І цей кущ сказав йому, щоб він виводив євреїв із єгипетського рабства. Вистава показує, що виходити з рабства — це насправді складна справа. Актори були захоплені цією історією. Мені здається, їм було дуже цікаво працювати над цим матеріалом», — розповів Григорій Гельфер, автор п’єси, художній керівник театру «ДГУ».

«Для мене честь бути режисером цієї вистави. П’єса чудова, сучасна та актуальна, хоч і розповідає про прадавні часи. З акторами ДГУ працювати було важко. Адже вони, все ж таки, довго працювали в іншому жанрі. Але вони пішли на цей ризик. А результат нехай оцінюють вже глядачі», — розповів Володимир Петренко, режисер вистави «СНЕ. Майже біблійна історія», директор та художній керівник Дніпровського драматичного молодіжного театру «Віримо!».

Прем’єра вистави викликала чималий ажіотаж та зібрала повну глядацьку залу. Одна з глядачок — пані Ольга. Своїми очікуваннями жінка встигла поділитись із журналістами до початку вистави.

«Я багато років товаришую з режисером Володимиром Петренком. Прийшла його підтримати. Очікую, що це буде як завжди неймовірно та яскраво. Знаю, що у виставі є біблійні мотиви. Це мені теж близько, без цього зараз ніяк», — каже пані Ольга.

Перед початком вистави секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара з нагоди ювілею Григорія Гельфера вручив йому подяку міського голови та пам’ятну медаль «За заслуги перед містом».

За матеріалами ДніпроTV.