У Дніпрі відбулося відкриття надсучасного Дитячого мультифункціонального центру

photo_2024-01-22_20-31-26

У Дніпрі на базі КПНЗ «Палац творчості дітей та юнацтва» ДМР запрацював надсучасний Дитячий мультифункціональний центр. Відтепер там є студія звукозапису, ігрова зона, розвивальна кімната, кімната матері та дитини, комп’ютерний клас та кабінет психолога. Ремонт приміщення зробили коштом UNICEF, він же і закупив усе устаткування. Аби кардинально оновити приміщення, знадобилось лише 3 тижні.  

«Було проведено демонтаж стін, конструкцій стелі та підлогового покриття, зроблено нову систему каналізації. Капітально відремонтовані туалети для хлопчиків та дівчаток, облаштовано інклюзивний туалет.  Зроблено капітальний ремонт приміщення: нові стіни, стеля та підлога, виконано капітальні оздоблювальні роботи.  Проведено нову електрику. Її виведено на окремий щиток із сучасними безпечними захисними системами. Відремонтовано вхідну групу: покладено кахель, встановлено металопластикові двері та зроблено фасадну частину входу», – розказує  Олексій Шевченко, регіональний керівник проєкту «Спільно» UNICEF.

Під час повномасштабного вторгнення рф в Україну співпраця між Дніпровською міською територіальною громадою та Дитячим фондом ООН (UNICEF) допомагає зробити освіту доступною та привабливою для дітей Дніпра. Така синергія дає можливість малюкам розвивати здібності у позашкільній освіті, культурі, технічній та іншій творчості, поліпшувати та формувати позитивну психіку. 

Отже, на відкриття центру завітав  черговий по місту, секретар міськради Олександр Санжара. Він подивився оновлені кімнати та упевнився, що дітлахам там сумувати точно не доведеться. 

«Я впевнений, що дитина не захоче звідси йти. Я вже не дитина, але теж не хочу звідси йти. Це означає, що все зроблено дуже добре, якісно. Окрім того, у приміщенні центру є облаштоване укриття, тож у разі повітряної тривоги персонал закладу разом з дітьми спускатиметься у сховище. Також є генератори на випадок довготривалого відключення світла», – зазначив Олександр Санжара.

Завітати до центру можуть усі охочі. Він розташований за адресою: проспект Слобожанський, 36. Заняття безкоштовні.  Розклад можна подивитись у телеграм-каналі Спільно | UNICEF Дніпро. 

Наступна точка перевірки – пункт незламності у дитячо-юнацькому центрі «Лідер» (вул. Дмитра Донцова, 4). Черговий упевнився, що пункт має все необхідне для прийому містян у разі необхідності. 

«Відвідувачі мають змогу випити гарячі напої та підзарядити гаджети. Приміщення розраховане на 50 осіб та має усе необхідне: генератор, подовжувач, аптечку, запаси питної та технічної води, електрочайник, обігрівач, дитячий куточок. Є чай, кава, різні напої, wi-fi, місце для дітей, сповивальний столик та генератор», – прокоментував Олександр Санжара.

Джерело: ДніпроТВ